Wfo 2062 Sorunu ne olabilir? Kablo çıkınca çalışmaya başladı

Özgürnsl

Üye
Merhaba, arama yaptım ama benzer bir konu bulamadım. Bosch wfo2062 makinemin tamburu hiç dönmemeye başladı. Forumu okudum ve muhtemelen kömürdendir diye düşünüp motoru çıkarabilir miyim, kömüre ulaşılıyor mu vs. Bakmak istedim ancak bunu yaparken ince bir kabloyu istemeden çıkartmış oldum. Makine yatar durumdayken makineye göre makinenin sağ tarafında arkada kalıyordu o alanı göremediğim için de bir yere temas etmesin diye ucu motordan uzaklaştırıp makineyi çalıştırdım. Makine çalışıyordu, kazan dönüyordu ama yıkama çok sesli sıkma daha da beterdi. Sanırım tambura bir şey kaçtığından çalışmıyordu? Ya da ben motoru kurcalarken kömürlerin temasını sağlayacak bir şey yaptım? Ya da... yardımcı olabilecek herkese çok teşekkür ederim.

IMG_6860.JPG

IMG_6860.JPG Bahsettiğim soket bu! Denediğim yer kırmızı daire içine aldım ama ya ters deniyorum, ya da alakasız bir yere deniyorum bilemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok teşekkür ederim

Soketi taktım ancak yine başa döndük, soket yanlışlıkla çıkmadan önceki duruma. Suyu alıyor ama tambur asla dönmüyor program süresince bekliyor sonra suyu boşaltıp sıkmayı atlayarak programı tamamlıyor. Kömür nedeniyle mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Soketi taktım ancak yine başa döndük, soket yanlışlıkla çıkmadan önceki duruma. Suyu alıyor ama tambur asla dönmüyor program süresince bekliyor sonra suyu boşaltıp sıkmayı atlayarak programı tamamlıyor. Kömür nedeniyle mi?
BENİ ARA TARİF EDEYİM 0536 462 18 59

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri