weintek hmi

cedric1990

Üye
weintek( ( weinvıew ) mt6056i hmi hangı yazılımla programlanıyor ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba ;
hocam bu programı nerden temin edebılırız özdisanın sıtesındede yok yardımcı olabılırsınız ? tşk ederım

weintek sayfasında mevcut zaten sadece ücretsiz bir kayıt olmanız gerekir linki verdim burdan indirin..

Welcome to Weintek.com

tşk ederım programı temın ettımde yanlız programda upload secenegını bulamıyorum.

merhaba;
hmı den program nasıl upload edılıyor sabit bir sifre ıstıyor upload için..

şifrelendi ise şifresini kırmanın yolu varmıdır acaba

Arkadaşlar bir makinede weintek MT506T operatör paneli vardı.Üretimden kalkması sebebiyle muadil ürün olan Weintek MT6070İH aldık.Eski projeyi yeni panele atmak için EB800 programını kurdum çalıştırdım.Projeyi açtım ve offline simulasyon yaptık , normal çalışıyor.Fakat programı operatör paneline atma işini bir türlü yapamadım.Elinde PC-HMI kablo haberleşme kablo bağlantı şeması olan var mı acaba ? Birde Bu programı ben flaş bellek ile direk atabiliyormuyum bu modellerde yardım edebilecek arkadaş var ise çok sevinirim..

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri