web cam hatası

arkadaşlar bende sonia marka web cam aldım satıcı tanıtım cd sine gerek yok takar takmaz çalışıyor dedi kutunun içinden cd side çıkmadı zaten birkere çalıştı bilgisayarıma format attıktan sonra birdaha çalışmadı sürekli tanıtım cd si istiyor internet üzerinden bulamadım
yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar bende sonia marka web cam aldım satıcı tanıtım cd sine gerek yok takar takmaz çalışıyor dedi kutunun içinden cd side çıkmadı zaten birkere çalıştı bilgisayarıma format attıktan sonra birdaha çalışmadı sürekli tanıtım cd si istiyor internet üzerinden bulamadım
yardımcı olursanız sevinirim

Kullandığınız webcamin driverı olmadan kullanamazsınız.Bana göre driver yüklemeden bilgisayara usb yoluyla taktığınız herşeyin tanımlanması için sürücüye ihtiyaç vardır.

Biraz araştırma yaptım bazı arkadaşlar sizin gibi driver bulamamaktan yakınıyor yada olup olmadığından şüpheli biriside yazısında vimicro301 neptune ü Sonia webcam ile eşdeğerde olduğunu söylüyor.Sanırım bu modeli daha doğrusu.Bende ilk kez duyuyorum açıkcası webcam olarak.Sonuç olarak vimicro301 neptune driverını buldum aşağıdaki adresten bir incele istersen sonucu bizimle paylaş umarım işine yarar.Eğer kameran hakkında daha ayrıntılı bir bilgi verirsen daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.Görüşmek üzere

http://www.vimicro.com/english/download_n.htm#

Son düzenleme:
bazı veb cam ler bazı programların uzantıları ile calışır mesela format atmadan önce java bilgisayarında yüklü idi ise veb cam calışmış olabilir foto shop ta bircok veb camı actırıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri