Vijeo Citect ces_include Dosyası

uzbaseem

Üye
Eğitim programlarından yeni çalışmaya başladım..programın başında serverları tanımladım compile ettim fakat include etmek istediğimde ces_include diye bi dosya yok..Bunu nerden bulabilirim acaba forumda aradım ama bulamadım???

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ces_include dosyasını projenin içine nasıl koyacağız? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ahmethazar arkadaşım bildiğim kadarıyla my projecte geliyorsun ordan sağ tıklayıp restore diyosun ve önüne çıkan ekranda ces_ınclude dosyan neredeyse ordan Browse yapıyorsun ve tmm diyosun işlem tamamlanıyor..

MRhb arkadaşlar save_dbf dosyasını açamıyorum benim excell de mi sorun var yoksa ayrıyaten bişi yapmam gerekiyor mu??

Denerdim ama yazılımı bilgisayarımdan kaldırdım. Açması lazım aslında. Hata vs mi alıyorsunuz?

evet hocam DBA dosyasını açamıyor 2007 excell.heralde excell 2000 de vardı diye biliyorum..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri