Vestel hera 7002 bulasik makinam

hamra86

Üye
Vestel hera 7002 bulasik makinam var bugün alttan su akitti makinayi actim içi su doluydu suyu boşaltma yaptim sonrasında makinayi calistirdim calisiyor ama su almiyor kisa bi sure sonra iki isik sürekli yanip yanip sonuyor şuan servise verecek paramda yok neden olmuş olabilir evde cozulmezmi

alt tabanda bulunan kapak içine su dolduğu için makina kesinlikle su almaz.makina ön alt kapağı söküp tabana birkmiş suyu sürgerle çektirip temizleyiniz.makina çalışmaya başlayacaktır.sonrasında su alıp yıkamaya geçince su kaçağının nedenini tespit edip gideriniz.

Esim bisryler yapti arkadan sokmuştu hepten bozdu:( servis cagircaz artik sagolun cvbi daha önce gorseydim belki içerden sokerdik ama geç kaldik

Esimle simdi baktik filtrenin altındaki boslukda su kaciriyir bi yer bu normal mi yoksa kacak dediğimiz şey mi şayet kacaksa ne yapmali

suy kaçağı nedeni plastikte çatlama kırılma contada gevşeme paslanmaz kazanda delinme olabilir.kontrolü gerekli gözünüz kesmiyor ise servise müracat ediniz.

Dediğim gibi filtrenin altındaki delikde bi su kacagi var ama bu normal mi yoksa kacak mi onu anliyamadik o dekinden su fiskirir mi?? Şayet kacaksa nasil duzeltcez??

siz iyisimi bir servis çağırın.

Son bisey sorabilirmiyim Esim yapayim derken kapagi bozdu kapak simdi kapanmiyor kapak arti su kacagi ikisi ne kadara mal olur bize bilgisi olan var mi çok yuksek bi fiyat cikarsa Esim cagirmayi düşünmüyor servisi yenisini aliriz ilerde diyor

nerede oturuyorsunuz?istanbuldaysanız size bir süprizim olacak.