gayet açık yazdım daha nasıl açık olabilir ki

iki kalın kabloda da elektrik göstermesse fişi prize ters takın BURAYI ANLAMADIM ABIM.
Kusura bakmayin

arkadslar VESTEL VEGA 1007 T marka camasır maınasının elektornkkart(beyın)ını gerı takıcam yalnız kablo sıralaması yok.makınada dewre şemasıda yok yardımcı olabilcek var mı?

iki kalın kabloda da elektrik göstermesse fişi prize ters takın BURAYI ANLAMADIM ABIM.
Kusura bakmayin
iki kablodada göstermesse değil.kalın kablolardan birinde muhakkak elektrik gösterir o kabloyu kapı kilidinde L ucuna diğer kalın kabloyu kapı kilidinde C ucuna diğer ince kabloyuda N ucuna bağlayacaksın.

Merhaba vestel wms1000 c çamaşır makinam var suyu aldıktan sonra hazır ve bitti lambaları yanıp sönmeye başlıyor, kapatıp tekrar açtığımda aldığı suyu başaltıyor tekrar su alıyor yine aynı hatayı veriyor forumda önceki sayfalarda okuduğum kadarıyla motor arızası olarak görünüyor ama başka bişeyden bu hatayı yaparmı motorun sağam olup olmadığını nasıl anlayabilirim. teşekürler

motor kömürlerini kontrol ettim problem yoktu daha sonra kartı söktüm motora giden kabloların bağlı olan soketin karta giridiği yerdeki yollar ark yapıp yolların eridiğini gördüm
inçe bir kablo lehimledim sorun düzeldi teşekürler.

vestel wms 800 t çamaşır makinam sürekli su alıyor. 2-3 tur cevirip su alıyor ve program devam etmiyor. beklemeye aldığımda da cevirmeden ara ara su almaya devam ediyor. buna rağmen su seviyesi de yükselmiyor. su kacagı da yok anlamadım ne olduğunu. bir de makina da suyu tutan ne?

vestel wms 800 t çamaşır makinam sürekli su alıyor. 2-3 tur cevirip su alıyor ve program devam etmiyor. beklemeye aldığımda da cevirmeden ara ara su almaya devam ediyor. buna rağmen su seviyesi de yükselmiyor. su kacagı da yok anlamadım ne olduğunu. bir de makina da suyu tutan ne?
tahliye hortumunuz yeterli yükseklikte mi?
su tahliye hortumunuzu yerde ise lavoba veya pissuvara veriniz yerden en az 80 cm yükseğe kaldırınız

slm arkadaşlar kolay gelsin vilma 800tb bir makina var. makinayı başlattıktan 30 dk sonra başlat/beklet ışığı ve bitti ışığı yanıyıp sönüyor ama makima normal yıkamayı bitiriyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

başla +bitti : ısıtıcı/ntc hatası

slm arkadaşlar kolay gelsin vilma 800tb bir makina var. makinayı başlattıktan 30 dk sonra başlat/beklet ışığı ve bitti ışığı yanıyıp sönüyor ama makima normal yıkamayı bitiriyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,282
Kullanıcılar
450,114
Son üye
Susqunbey

Yeni konular

Geri