Vardiya Çizelgesi

Merhaba bana 4 kişilik 3 vardiyalı bir liste lazım. Gece 2 kişi olacak,haftada 1 gün izin olacak.

merhaba arkadaşlar,
ben vardiya listesi oluşturacağım fakat excellde bir sayfada personeller hakkında tüm verileri girip , diğer sayfada sadece 1. sütünda isim soyisimleri kopyalayıp başka yerden yapıştırdığımda direkt yan sütünlara bir önceki sayfadan ilgili kişi bilgilerini alsın istiyorum bunu basitçe 10-15 kişilik bir kişi listesi servis numarası adresi ineceği durak gibi bilgileri içeren 4-5 sütünluk bir şey nasıl yaparız başlangıç için formülü bilsem gerisini getiririm ama yapamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

teşekkürler işyerinde ancak uğraşabiliyorum bu işlerle işyerinden youtube yasaklı sadece bir hücre yazdığımda yanındaki hücreyi başka sayfada çeken formülü merak etmiştim. ama teşekkürler ilginiz için

merhaba 5 kişi için günde üç vardiya olacak şekilde ve vardiyalarda iki kişi sadece gece bir kişi olacak şekilde vardiyası olan varmı?acillll

toplam 7 kisi biri amir sabit, diger 6 kisi 3 vardiya donecek ama pazar gunleri 12 saat calisma olacak sekilde bir vardiya cizelgesi lazim yardimci olabilir misiniz.

Arkadaşlar 7 kişi 1 kişi 8-18 devamlı gündüz cumartesi pazar tatil geri kalan 6 kişi vardiya nasıl yapabilirim yardım eder misiniz

Merhaba arkadaşlar 4kişilik 3 vardiya sistemi için çizelge lazım yardımcı olurmusunuz. elinde olan varsa aylık yada yıllık yollaya bilir mi şimdiden teşekkürler

Bana 5 kişilik gündüz vardiyası sürekli 2 kişi olacak şekilde, hafta sonu sadece gündüz verdiyası teke düşecek şekilde 3 vardiya çizelgesi hazırlayabilirsiniz.kafayı yemek üzereyim.acil yardım lütfen.kısa dönüş olmayacak.şimdiden teşekkürler.

merhaba
7 kişilik bir ekibim var Sef Sabit hafta içi 07:00/15:00 vardialar 8 saat ( 07.00/15.00*15.00/23.00*23:00/07)
her vardia 2 kişi
A : Pazartesi
B : Sali
C : Çarşamba
D : Persembe
E : Cuma
F : Cumartesi
Şef: Pazar <sabit 07:00/15:00>

yardımımınızı rica ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular