Vardiya Çizelgesi

Slm arkadaslar 5 kisilik vardiya cizelgesi lazim 07.00 19.00 arasi sabit bir kisi ve gece vardiyasi haftanin 7 gunu 2 kisi olacak sekilde nasil yaparim yardim edermisiniz.acil

arkadaşlar 4 kişilik vardiya çizelgesi hazırlamak istiyorum haftada 1 gün izin olacak
Thy de 4lu vardiya gormustum. Hafta 8 gun oluyordu. 6gun is iki gun tatil. Her gun uc ekip calisirken bir ekip izinli oluyordu ve iki gunde bir degisim oluyordu. Ama adamin nevri doner her iki gunde bir calistigin saat degisiyordu

Slm arkadaslar 5 kisilik vardiya cizelgesi lazim 07.00 19.00 arasi sabit bir kisi vegece vardiyasi haftanin 7 gunu 2 kisi olacak sekilde nasil yaparim yardim edermisiniz.acil yardim edin sikinti buyuk bizde....

Yardim edebilecek bir arkadas yokmu.

merhaba arkadaşlar bana 7 kişilik 3 vardiya 08:00-16:00 vardiyası 2 kişi sabit diğerleri 16:00-24:00-24:00-08:00 olacak şekilde

Arkadaşlar 7 kişi 8 saat üzerinden farklı nöbet çizelgelerine ihtiyacım vardır yardımcı olurmusunuz hergün birkişi izinli olacak şekilde adaletli bir biçimde teşekkürler

Arkadaşlar bana 7 kişilik vardiya sistemi lazım ama gecede üç kişi olmak şartı ile. Ctesi ve pazar iki kişi olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri