Uzaktan izleniyor muyuz. Şablonu çizip yolladım

sedathut

Üye
Yukarıdaki sistem iş yerinde kurulu.. Acaba bu sisteme bakarak uzaktan izlenip izlenmediğimiz hakkında yorum yapabilir misiniz.
Kesin emin olmak için ne yapmak lazım. Nasıl emin olabiliriz.

Şimdiden cevaplar için çok teşekkürler.

merhabalar,
aynı sistemi bir firmaya bizde kurduk , üzülerek söylüyorum , evet izleniyorsun.
şöyleki bilgisayarda açtığın bütün sayfalar , yaptığın bütün işlemler server e kayıt ediliyor.

Monitör pc monütörü değil ama normal 9 kareye bölünmüş sadece güvenlik kameralarının izlendiği monitör. yani kameraları izliyorlar dediğine bakılırsa ama pc i kontrol ediyorlar mıdır ki...

kameralar ayrıca servere kayıt oluyor.
yani hem kameradan ortamı , hemde pc üzerinden izleniyorsunuz.

Hocam şimdi beni asıl ilgilendiren uzaktan yani evlerinden izleyip izlemedikleri... Servere kayıt yapması bir şeyi değiştirmiyor zaten dvr cihazı kayıt ediyor.. Acaba servere kayıt olupta mı evden servere ulaşıp kaydı izliyorlar... canlı veya banttan

Ama evlerinden canlı bir şekilde bizleri kameralardan izliyorlar mı onu merak ediyorum.. Bu konu hakkında bir şey söyleyebilir misiniz..

şöyleki serverların sabit bir ıp si bulunmakta bu şekildede istenilen yerden ulaşılabilmekte.

şöyleki serverların sabit bir ıp si bulunmakta bu şekildede istenilen yerden ulaşılabilmekte.

Hocam sizle msn de görüşebilir miyiz.. Sizin diğer konularda bir msn adresinizi alıp ekledim.. ama açık değilsiniz..

Son düzenleme:
Konu uygun bölüme taşınmıştır

Anlattığınız sisteme göre, statik ip ile internet olan heryerde eskiye dönük ve canlı izliyebilir.

Birinin sizi izleyebilmesi için Statik İP yi bilmesi yetersizdir.Kayıt cihazınızın şifresinide bilmesi gerekir. Şifreyide sadece o sistemi kuran bilir. Onunda kolayı cihazın hesap ayarlarına girip tüm şifreleri değiştirin hepsi bukadar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,484
Kullanıcılar
450,455
Son üye
bolat2024

Yeni konular

Geri