Uyuyamamak

paskomya

Profesyonel Üye
uyuyamamak ne kadar kötü bir şey bilemezsiniz. bazen 24, saat, bazen 36 saat, bazen 48 saat, bazen 72 saat saat uyuyamamak. yaratanın lütfü veya cezası. içip içip sadece sızıyorum yani uyku filan yok ben de. deneyin bakalım kaç saat uyanık kalacaksınız? 3 gün uyuyamadı şimdi diplerdeyim en fazla 2 gün. bu beden ne kadar dayanır ben de merak ediyorum.

uyuyamamak ne kadar kötü bir şey bilemezsiniz. bazen 24, saat, bazen 36 saat, bazen 48 saat, bazen 72 saat saat uyuyamamak. yaratanın lütfü veya cezası. içip içip sadece sızıyorum yani uyku filan yok ben de. deneyin bakalım kaç saat uyanık kalacaksınız? 3 gün uyuyamadı şimdi diplerdeyim en fazla 2 gün. bu beden ne kadar dayanır ben de merak ediyorum.
Fiziksel efora ihtiyacın var baba. Haftasonlari bende biraz zor uyuyorum çok yorulmadım için . Hafta içi yorgunluktan yataga 15 derece kala havada uyuyorum.

uyku problemin varsa Tekel bayi yerine psikiyatriste git abi, sana muhtemelen bir kutu xanax yazar, mışıl mışıl uyursun. tıp ilerledi eski tip uyku ilaçlarıyla karıştırmayın, bağımlılık yapmaz.

uyku problemin varsa Tekel bayi yerine psikiyatriste git abi, sana muhtemelen bir kutu xanax yazar, mışıl mışıl uyursun. tıp ilerledi eski tip uyku ilaçlarıyla karıştırmayın, bağımlılık yapmaz.
Xanax ağır bir antideprasandir. Sadece uyku sorunu için kullanmak hiç mantıklı değil. Zaten bu ilaçların ilk 15 günlük alışma devresinde semptomlar daha da artar. Ulan bu ilacin herhalde bir b...a faydası yok. Beni daha kötü yaptı falan denir. Yavaş yavas alışınca faydası görülür. Asla kesin çözüm değildir. İnsanın kafasında onu yiyip bitiren bir dert varsa ne hap yutmak ne uyumak onu çözmez. Ya o sorunu çözmek gerekir ya da saptirmayla kafayı başka yerlere yönlendirmek gerekir.

Son düzenleme:
Xanax ağır bir antideprasandir. Sadece uyku sorunu için kullanmak hiç mantıklı değil. Zaten bu ilaçların ilk 15 günlük alışma devresinde semptomlar daha da artar. Ulan bu ilacin herhalde bir b...a faydası yok. Beni daha kötü yaptı falan denir. Yavaş yavas alışınca faydası görülür. Asla kesin çözüm değildir. İnsanın kafasında onu yiyip bitiren bir dert varsa ne yap yutmak ne uyumak onu çözmez. Ya o sorunu çözmek gerekir ya da saptirmayla kafayı başka yerlere yönlendirmek gerekir.
diazem desem, amateme gittim desem, bitki çayları filan daha neler neler. isviçre'den gelen bir prof vardı. beni azıcık tamir etmişti. 35 yıl önce filandı. sonra o da kafayı sıyırdı. yahu adamın kafası yastığa 1 karış kala uyuyor. ben yastığa kafamı koyuyorum gözlerim açılıyor. tabii gençlikte 2-3 işte çalışırdım. günde 2 saat uyudum mu, bayram ederdim. acısı şimdi çıkıyor.

diazem desem, amateme gittim desem, bitki çayları filan daha neler neler. isviçre'den gelen bir prof vardı. beni azıcık tamir etmişti. 35 yıl önce filandı. sonra o da kafayı sıyırdı. yahu adamın kafası yastığa 1 karış kala uyuyor. ben yastığa kafamı koyuyorum gözlerim açılıyor. tabii gençlikte 2-3 işte çalışırdım. günde 2 saat uyudum mu, bayram ederdim. acısı şimdi çıkıyor.
abi şimdi ortalama 70 yıl yaşıyan bir insanın ömrü hesaplarıma göre 2.200.000.000 (iki milyar iki yüzmilyon)
saniye yapıyor hesaplarıma göre ortalama . yarısını uyursan 1 milyar saniye kalır yaşamana ne kadar az değilmi:) yani boş ver yaşamana bak :)

Diazem mi oooo bayılırım. Kalçadan bir tane yiyince dünya pespembe olur.

30 senedir uyumuyorum ilaçların hiç bir faydasını görmedim üstelik böbreklerde hasar bıraktı

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri