Uygun Fiyata Siemens Usb-Mpi ve Usb-Logo Pc Haberleşme Kablosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

molehiya

Üye
Ürün Adı : Siemens USB MPI Isolated Cable ( 6ES7 972-OCB20-0XA0 )
Ürünün Özellikleri : Tüm S7-300 VE S7-400 serisi Plc ler ile pc USB portundan haberleşme yapabilir.
Ürünün Durumu : Kutusunda kullanılmamış,sıfır.(Siemens firmasının imalatı değildir)
Ürün Adedi : 1 Adet
Ürünün Fiyatı : 180 TL

sdmp82.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

Ürün Adı : Siemens LOGO!USB-CABLE
Ürünün Özellikleri : Logo serisi Plc ler ile pc USB portundan haberleşme yapabilir.
Ürünün Durumu : Kutusunda kullanılmamış,sıfır.(Siemens firmasının imalatı değildir)
Ürün Adedi : 1 Adet
Ürünün Fiyatı : 150 TL

2dbrl0k.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------

345j2hs.jpg

.

kolay gelsin
kablo halkında daha detaylı bilgi veya resim varmı
ayrıca almak istersek size nasıl ulasırız

kolay gelsin
kablo halkında daha detaylı bilgi veya resim varmı
ayrıca almak istersek size nasıl ulasırız

Sayın aziz,
Kablolar kutularında kapalı ve etiketli olduğundan,etiketleri yırtılmasın ve alıcı açsın diye kutuları açmadığımızdan daha detaylı resimleri koyamıyorum.

Profilimdeki e-mail linkinden yada özel mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz. Diğer gerekli bilgileri özelinize gönderdim.

İlan günceldir.

arkadaşlar moleyha abiden aldığınız kablolar da hiç tereddüte geçmeyin ben bir çok kablo adım ve hepsinden memnunum orjinali gibi aynı şekilde verim alıyorum ....

mpi kabloyla ilgili bi görüşebilirsek iyi olur.bana dönüş yapma imkanınız varsa [email protected] dan bi mail ile telefon gönderirseniz arayabilirim.

Usb-Mpi kablonun fiyatı 150TL
Usb-Logo kablosunun fiyatı 130TL

Fiyatlar revize edilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri