USB KONTROL DEVRESİ

DJ_onur

Üye
Selamlar. Öncelikle forumda yeniyim konuyu nereye acacagımı bilemedigim icin buraya yazmayı uygun buldum. Ben bir devre yapmak istiyorum. Devreye tetik verildiginde belirledigim zaman boyunca USB port cıkıslarından sinyal vericek. Kart üzerinde 2 adet USB in, 2 adet USB out olucak. Kısaca bu atari makinalarındaki sistemin timing kartından yapmak istiyorum ama playstation icin..

Sayın admin kounyu ilgili yere tasırsanız cok sevinirim..

pic program kullanmak gerekiyor gibi onur çünkü bilgi akışını sen kontrol ediceksin veya devreyi kurarken usb'deki 4 kanaldan birine anahtar bağla türk işi olmuş our ama işini görebilir .tabi bunu nerede kullanacağınada bağlı
kolay gelsin

Selamlar. Öncelikle forumda yeniyim konuyu nereye acacagımı bilemedigim icin buraya yazmayı uygun buldum. Ben bir devre yapmak istiyorum. Devreye tetik verildiginde belirledigim zaman boyunca USB port cıkıslarından sinyal vericek. Kart üzerinde 2 adet USB in, 2 adet USB out olucak. Kısaca bu atari makinalarındaki sistemin timing kartından yapmak istiyorum ama playstation icin..

Sayın admin kounyu ilgili yere tasırsanız cok sevinirim..
merhaba sistemi yapabildiniz mi ? Banada benzer birsey lazım. Ben playstation ların elektriğini kapatıp açarak çözmeyi düşünmüştüm.

Zamanlayıcı devresi yap bununla usbnin volajını kesmen yeter;)

Tam olarak ne yapmaya calistiginizi anlayamadim? Playstation a ne yapmak istiyorsunuz?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Artık iyice yaygınlasan PS konsolunun eğlence merkezlerinde kullanılan şeklini biliyorsunuzdur. Elektronik kart yada jeton atınca belli bir süre boyunca kablo ile bağlı oyun kollarının enerjilenmesi ve oyuna başlaması gibi. basit bir şekilde nasıl yapılabiliri sormaya çalışmıstım..

Bunun için nette hazır kartlar, jeton ve para matikler var parayı atınca ayarlamış olduğun süre boyunca çalışıyor daha sonra kesiliyo. Bu cihazlardan temin edersen işini kolaylaştırabilir. Tam olarak hangi sitede olduğunu bilmiyorum :(

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri