Urban DWS-711 Soundbar

Çıkışlar MONO olduğu için hayal kırıklığı oldu. STEREO bağladığın her cihazı MONO olarak dinleyebilirsin.Radyo modu da MONO olduğu için her yerde çekiyor. Bass sesleri fena değil. Sanıyorum 3Ω -5W hoparlörleri iyi konumlandırmışlar.

mono olduğunu nerden çıkarttın? stereo o iki entegre ile sürülen iki hoparlör var realtek uygulamasından hoparlör testine bak sallama piranha 7822 tek hoparlör var ama stereo ses veriyor hoparlörüne ki bu saund bar daha mantıklı.
2021-12-25 01.11.49.jpg

yere düşürme nazik çok nazikler.

Ses çıkışlarının Mono olduğunu öncelikle bu linkteki videodan anladım. Her zaman iki hoparlörden de ses geliyor.

android ile? windows?

Bilgisayarın ses çıkşını AUX kablo ile soundbar a bağlıyorsun. Ben Mikro sd karta wave formatı ile de kopyalayıp denedim. Tüm kabilerden ses geliyor SOL ve SAĞ yok MONO. Çin malı bukadar olur fazla beklentimiz yok. Elektrikler kesikken radyo veya telefonu mavidiş ile bağlayıp MONO olarak müzik dinlenir.

Son düzenleme:
Bilgisayarın ses çıkşını AUX kablo ile soundbar a bağlıyorsun. Ben Mikro sd karta wave formatı ile de kopyalayıp denedim. Tüm kabilerden ses geliyor SOL ve SAĞ yok MONO. Çin malı bukadar olur fazla beklentimiz yok. Elektrikler kesikken radyo veya telefonu mavidiş ile bağlayıp MONO olarak müzik dinlenir.
indirdiğin ses mono bluetooth ile bağlayıp pcden dene stereo o çinli mono hoparlöre 2 amfi koymaz her hoparlörün kendi amfisi var testi yanlış yapıyorsun.

İndirdiğima videoyu iOrgSoft Audio Converter ile wave formatına çevirdim. Bilgisayarda denedim sol , sağ PC de ok.Ayrı ayrı rahatlıkla Sadece SOL ve SAĞ sesleri PC de anlaşılıyor. PC çıkışına stereo kablo ile soundbar a bağladım. Tüm hoparlörlerden ses geliyor. SOL SAĞ yok. SOundbar neden böyle bilmiyorum ama malesef MONO .İlk radyo dinlerken şüphelenmiştim sonra SOL ve SAĞ hoparlör testleri için yapılmış ses formatında deneyince gerçek ortaya çıktı. Bendeki soundbar ın çıkışları MONO . Görsel yanıltıcı olabilir entegre sahte olabilir. Ben Deneyip test ettim ses çıkışı MONO.

Son düzenleme:
jakın ucuna dokununca sadece soldan ses vermeli tek hoparlörlü stereo hoparlör gibi yapmış olabilir ama pc mono ses girsen bile iki kanaldan verir telefonla dene jakın ucu sol alttaki ikinci sağ.
4b589f6f2a795390476033df660f95b0.png

Telefonlada denedim hem üçlü hem dörtlü kablo ile denedim sonuç AYNI çıkışlar MONO.

ofGXRH.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri