Uni-T UT89X Multimetre

yasins

Üye
Katılım
18 Kas 2021
Mesajlar
4
Puanları
1
Öncelikle herkese merhaba.
Elektrik-Elektronik mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. 8 dönemlik üniversite eğitimimin ilk dönemini bitirdim. "Elektrik-Elektronik Mühendisliğine Giriş" dersinde çokça teorik bilgi aldım. Aldığım bu teorik bilgileri şimdiden başlayarak ideal ortamdan pratik ortama dökmek istiyorum. Basit devreler kurarak işe başlamayı planlıyorum.

Bu nedenle kendime devre kurabileceğim araç gereçler almam gerekiyor. Elbette bu araç gereçlerin başında bir multimetre geliyor.

Kendime Uni-t UT89X model bir multimetre seçtim. Bu mutimetreyi sipariş etmeden önce siz değerli hocalarıma sormak istedim. Bu multimetre beni ne derecede tatmin edebilir. İş hayatında olmasa da üniversite hayatında beni tatmin edebilir mi? Daha önce bu multimetreyi deneyimleyen kimseler varsa kısaca tecrübelerinden bahsederse sevirinirim. Sizce bu multimeteyi almalı mıyım?

Farklı multimetre önerilerine ve görüşlere de elbette açığım.

Konuyu biraz uzattığımın farkındayım vaktinizi aldığım için özür dilerim.
Cevap verenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.
 
Katılım
14 Ara 2016
Mesajlar
260
Puanları
31
Yaş
28
Bu markanın ürünleri ölçüm konusunda iyiler, fiyat/performans olarak düşünüldüğünde profesyonel markaları arka plana atıyor. Uzun bir süre her işinizi görecektir.

Ayrıca diğer çin malları gibi sahte CAT derecelendirmesi yoktur. Çin ürünlerinin geneli 600-1000v arası özellik belirtirler fakat içlerinde kullanılan elemanlar 250v 'a kadar uygundur. :D

Eskiden UNI-T markasıda diğer çin ürünleri gibi uygun fiyatlı bir şeydi ancak popüler olmaya başladıkça fiyatları da aynı oranda yükseldi. Zamanında 25 dolara bir pens metre almıştım şimdi aynı ürün 55-60 dolar.
 

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
120,856
Mesajlar
850,072
Kullanıcılar
435,771
Son üye
Aliejdrt

Yeni konular

Üst