Twido Hızlı Sayıcı Örnek Program

burak7605

Üye
twido hızlı sayıcı örnek programı, lazım ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşım burada VFC kullanılarak yapılmış program yaptım.Umarım işini görür.

Ekli dosyalar

• ENCODERR.rar
    2.6 KB · Görüntüleme: 705
yardımın için teşekkürler.FC komutunu yaklaşım sensörüyle çalıştırmak istiyorum.mesela 250pls ,lik bunun örnek program yaparak yardımcı ola bilirmisin?yardımın için teşekkür ederim.

Arkadaşım.Olayı biraz daha açarsan yardım edebilirim.Yaklaşım sensörü enkodermi oluyor?Ne yapmak istediğini tam anlat yardımcı olurum.

FC komutu yaklaşım sensörüyle Sayım yapacak mesela 500 pals olunca Q,çıkış yapacak I0.0 ınput giriş sinyali reset yapacak.

Arkadaşım Enkoder kullanacaksan VFC komutunu kullanmalısın.I0.0 VFC nin encoder b fazı girişidir.Buraya başka hiç bir giriş yapamazssın.I0.0 b fazı;I0.1 a fzı girişidir.Örneği incele karşılaştırma komutuna bir bak.Q0.0 a çıkış vermek istiyorsan %VFC0.V >= 500--------------------%q0.0 ve VFC ye preset değeri verirsin o değere geldiğinde sıfırlanır.

encoder rar dosyasını indirdim ama açmada problem yaşıyorum .yardımcı olurmusunuz şifre kabul etmiyor

selamlar...!
MR.TECNICH arkadaşım encoder programını ben indirdim ve twido da actım ancak ben bunu nasıl simule edecemivar mı bir çıkış gösteren tool u
şimdiden teşekkürler

Arkadaşım encoder yazılımı için çok teşekkürler.İnşallah çok faydalı olacak ama başka varsa paylaşırsan sevinirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri