Turksat 4A uydu ayarı

arkadaşlar cümleten gözümüz aydın yaşlı uzman abimizin yardımıyla bütün kanallar geldi sonunda ..kendisine çok teşekkür ederim . :D boşuna para vermekten kurtuldum . vicdansız servis 30 TL istiyor sabahtan beri boşuna uğraşmışım valla ..birde goldmaster uydu cihazı olan tv var onu nasıl ayarlarım acaba ?

Servis 30TL istemiş sen benim hesaba 20TL havale ediver yeter :D Şaka şaka hayırlı olsun bir Allahrazı olsun demeniz dünyalara bedel ;)

Eski tp leri silmen gerek sonra türksat promo frekansını gir tarat. "Nit=Şebeke: açık" yapmayı unutma.
Ref: Önceki mesajlarım.

Eski tp leri silmen gerek sonra türksat promo frekansını gir tarat. "Nit=Şebeke: açık" yapmayı unutma.
Ref: Önceki mesajlarım.

valla usta yaşlı uzman abinin dediklerini yaptık büssürü kanal geldi.. :)

Ben harici cihaz için cevap yazdım, itirazım yok Ustama selamlar saygılar :)

Çevremde de herkes burnundan soluyor :) LG teknolojisi iyi sağolsun şipşak çözdüm. Alırken tereddütlü yaklaşmıştım ama LG'ye verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun.
Abi herkez böyle düşünmüyor ülke olarak yeni uyduya taşındık efendim lg tvm var neden otomatik güncellemiyor diyor yeni bir uyduya geçilmiş ilk etapta manuel olarak bu ayarlamaları yapmak gerekiyor Lg de çalışıyorum sanki bu sıkıntı lg tvlerine aitmiş gibi yansıtıldı halbuki çok basit işlemi vardı.

Abi herkez böyle düşünmüyor ülke olarak yeni uyduya taşındık efendim lg tvm var neden otomatik güncellemiyor diyor yeni bir uyduya geçilmiş ilk etapta manuel olarak bu ayarlamaları yapmak gerekiyor Lg de çalışıyorum sanki bu sıkıntı lg tvlerine aitmiş gibi yansıtıldı halbuki çok basit işlemi vardı.

Radyo dahil 900 küsur kanal buldu otomatik güncellemede daha manueli falan kurcalamam :)

bazıları banada öyle dedi bazı tvler veya uydu cihazları otomatik buluyormuş yeni kanalları o nasıl oluyor acaba ???

Ya ben napıyım..Dünden beri 50 tane Tv receıverına tarama yaptım..
Çalışan arkadaşlarımın evinden getirdikleri cihazlar da cabası..
Daha bu sabah bitti:)..3a-4a-5a bu ne ya..amaç ne bir türlü anlamış değilim..
Biri bunu açıklasın lütfen.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,613
Kullanıcılar
450,615
Son üye
asdfghjerv mkş

Yeni konular

Geri