turk çizim hakkında sorum var

eeris43

Üye
arkadaşlar bi proje ödevim var turk çizimi indirdim çizim yapıyom otomatik linye alacam aşağıdaki hatayı veriyor

bunu nasıl hallederim yardımcı olursanız

:mad: bina girişi kofre yada kara boat olarak simgelerini yerleştir proğram onu enerji alış noktası olarak görür ordan başlar hesaplamaya mantık şu hata yapmadan bir binayı göz önünde bulundur enerji giriş noktasından direkten başlayıp son pirize kadar tamamen eksiksiz çizmen gerkirki proğram doğru yorumlasın resimden anladığım kadarıyla zaten senin projen bitmemişki bunu çizim olarak kullanırsın ama elektrik hesaplaması nın yapılması için kofre ve sayaçlarının ana dağıtım panolarının konması gerekir senin yapmaya çalıştığın sadece tali panodan başlayıp çizmissin onun hesaplamasında tabiki hayla karşılaşırsın :D

ben tesisat anlamıyorum ki okuldada göstermediler yap dedi hoca yapmaya çalışıyom.senin dediğin çoğu terimleri anlamadım bile. birazdaha benim anlayacağım dilde bahsedermisin sorunumdan.mümkünse.ama ginede teşekkürler

arkadaşlat bu turk cizimi anlatan biyer varmı .bi yardımcı olsanız.ödev bu cuma verecem daha bir şey yapamadım.

Öncelikle arkadaşım bu tarz programlarla çalışman ne kadar doğrudur orası tartışılır. Zaten Autocad Üniversitelere ait mail adresi ile üye olan öğrencilere 3 yıl boyunca lisans keyini bedava veriyor. Bu fırsattan yararlanıp projelerini autocad ortamında yaparsan ileride bir iş görüşmesine gittiğin zaman sana Türk çizim programını biliyormusun diye sormazlar. Autocad kullanıyormusun sorusu gelir. Aşağıda vermiş olduğum adresde form görüceksin doldurup lisans alabilirsin...

Autodesk Education Community

Öncelikle arkadaşım bu tarz programlarla çalışman ne kadar doğrudur orası tartışılır. Zaten Autocad Üniversitelere ait mail adresi ile üye olan öğrencilere 3 yıl boyunca lisans keyini bedava veriyor. Bu fırsattan yararlanıp projelerini autocad ortamında yaparsan ileride bir iş görüşmesine gittiğin zaman sana Türk çizim programını biliyormusun diye sormazlar. Autocad kullanıyormusun sorusu gelir. Aşağıda vermiş olduğum adresde form görüceksin doldurup lisans alabilirsin...

Autodesk Education Community

Sürekli dışa bağımlılık bu şekilde ki bir düşüncenin eseridir arkadaşlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri