Trafo Köşklerinin Küçülmesi

kreanga

Üye
Trafo Köşklerinin boyutlarının iyice ufaldığını ve bu yüzden de yeterli hava dolaşımının yapılamadığını düşünüyorum, tabi buna bağlı olarak yangın riski de artıyordur.:rolleyes: forum üyeleri sizler neler düşünüyorsunuz ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Trafo köşklerinin küçülmesi olumlu bir gelişmedir.Havalandırma sorun olmamaktadır.Ama ne yazık ki yerli üretimde kalite çok hızlı bir şekilde çok rezalet derecede bozulmuştur.

tknsyn arkadaşım musait iseniz ozelden görüşebilir miyiz

Trafo Köşklerinin boyutlarının iyice ufaldığını ve bu yüzden de yeterli hava dolaşımının yapılamadığını düşünüyorum, tabi buna bağlı olarak yangın riski de artıyordur.:rolleyes: forum üyeleri sizler neler düşünüyorsunuz ?

zaten 1600KVA ya kadar köşk içinde olur 2000-2500-3200KVA için özel

betonarme bina yapılır yada üstü kapalı tel fensli yere konur havalandırmadada

sıkıntı olmaz zaten fabrikaların coğu kontak kapatmış yük yok ısı yok :D

saygılar.

köşklerin bütün ısınma testleri fabrikadan çıkmadan yapılmaktadır. ayrıca tip testleri de tedaş elemanları ve tse elemanları tarafından bizzat yapılmaktadır.
ayrıntılı bilgi ve kataloglarve test raporları ULUSOY ELEKTRİK sitesinde mevcuttur. sormak istediğiniz başka sorular için mail adresim [email protected]

koydugum trafo kosklerinde tam yukte çalışan trafolara her zaman havalandırma için ek donanım koymaktayız kişisel gorusum ben musterilerime monoblok koşkleri tavsiye etmiyorum çunkı aşırı akım ve termometre ihbardan devamlı sıkıntı olmakta indiksiyon ocaklarında ozellikle

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri