Tornavidam

Tornavidam

Tornavidam canım tornavidam .
Sensiz ben bir hiçim .
Senin yerini ne matkap ne de vidalama tutar.
Seninle yeri geldi neler neler söktük .
Seni yeri geldi tork vidalarını , yeri geldi allen vidaları söktük beraber.

Ama sen beni bıraktın gittin ellere .
Ucun sivrildi vidaları mahvettin .
Ama ben seni sevdim hep , Ama sen hep kaybolmayı tercih ettin .
Elveda canım tornavidam.

istockphoto-119166223-612x612.jpg

Ben birşey keşfettim. Yıldız kontrol kalemleri herhalde talep azlığından normal kontrol kaleminden daha ucuza satılıyor. Bende alıp uçlarını taşlama ile düz hale getirip hep kontrol kalemi hem tornavida niyetine kullanıyorum. Başına bir halt gelirse de üzülmüyorum.
Şimdi sen bunu söyledinya yarın yıldız tornavida fiyatları da fırlar. Adam video çekiyor;
"Çamaşır makinesinin kazanından harika ocak oluyor" ertesini günü bir bakıyorsun hurdasını 200 e verdiğiniz makinenin kazanı olmuş 500. Güzel ülkemde paylaşım yapmayada korkuyor insan...​

Reklam algı.
Televizyonda bir reklam çıkıyor süper temizlik diyor iki fis fis , tava ilk alınan gibi , çamaşır mak bir şu kadar pislik dolmuş yapılan reklamlar inandırıcıligi yok

Bir zamanlar kalan satilmayan belkide kurtlanacak hale gelmiş kırmızı mercimekleri dr çıktı kan yapar şudur budur reklamı sattılar.

Isim vermeyelim ? ürün böyle şöyle iyi dokunmaz üretici destekli araştırma çok iyi .makaleler

Yarın markete giriyor yokmu gelmedimi.

Ya bizde kafa yok ya satıcılar kafa kafalı
Reklam ve algı.

Kolay gelsin sağlıcakla .

Reklam algı.
Televizyonda bir reklam çıkıyor süper temizlik diyor iki fis fis , tava ilk alınan gibi , çamaşır mak bir şu kadar pislik dolmuş yapılan reklamlar inandırıcıligi yok

Bir zamanlar kalan satilmayan belkide kurtlanacak hale gelmiş kırmızı mercimekleri dr çıktı kan yapar şudur budur reklamı sattılar.

Isim vermeyelim ? ürün böyle şöyle iyi dokunmaz üretici destekli araştırma çok iyi .makaleler

Yarın markete giriyor yokmu gelmedimi.

Ya bizde kafa yok ya satıcılar kafa kafalı
Reklam ve algı.

Kolay gelsin sağlıcakla .
Trt nin siyah beyaz günleri. Mercimekli makarna , mercimekli köfte , mercimekli bilmem ne . Paso tarif verilirdi yaşlı gözlüklü bir teyze tarafından.

çok eskiden kontrol kalemlerini özellikle tornavida olarak kullanılmasın diye adi yaptıklarını zannederdim. bilmiyorum belki de doğruluk payı vardır. fakat izeltaş öyle bi kontrol kalemi yaptı ki tornavidasının sağlamlığı kontrol kalemi özelliğinin önüne geçti. sırf bu yüzden piyasaya nam saldı.

Tornavidaya göre uygun kablonun dis izolesi ile izolasyon sağlaması çarpıilmayi önleyecektir.

Kontrol kalemi,tornavida olarak kullanıl-
maz. :DYıldız,müselles farketmez. ;)
Baba kibar işlerde zorlamadan ehil bir insan kullanabilir . Yoksa içindeki elektrik tertibatında temassizlik meydana getirecek şekilde ağır işlere girismenin sorunlu olduğu konusunda bende hemfikirim .
çok eskiden kontrol kalemlerini özellikle tornavida olarak kullanılmasın diye adi yaptıklarını zannederdim. bilmiyorum belki de doğruluk payı vardır. fakat izeltaş öyle bi kontrol kalemi yaptı ki tornavidasının sağlamlığı kontrol kalemi özelliğinin önüne geçti. sırf bu yüzden piyasaya nam saldı.
Keski olarak bile kullanıyoruz amirim yeahhhh diyen bir elektrikçim vardı. Bir tane kaybettim bunlardan . Hâlâ içim yanıyor. Tövbe bir daha almam dedim .

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri