Tia portal V15 de program download problemi...

Merhaba arkadaşlar.

Elimde s7 1200 1214C DC/DC/RLY plc var. buna baglanti kurdum ve leptopden basit bir devre projesi yukledim. simulyasondan baktim normal calisti. Sonra plc ve leptopu kapattim gittim. Yarin sabah gelip yeni proje cizip plc dowload etmek istedim ama yuklemede sorun oliyor. Fotode ariza seklina bakiniz.
photo_2019-02-23_12-41-09.jpg

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Murat diamond Merhabalar;
Continue without synchhronization deyip devam edip plc load yapabilirsiniz,plc içindeki program ile sizin yüklemeye çalıştığınız farklı olduğundandır.

Kolay Gelsin

Merhaba arkadaşlar.

Elimde s7 1200 1214C DC/DC/RLY plc var. buna baglanti kurdum ve leptopden basit bir devre projesi yukledim. simulyasondan baktim normal calisti. Sonra plc ve leptopu kapattim gittim. Yarin sabah gelip yeni proje cizip plc dowload etmek istedim ama yuklemede sorun oliyor. Fotode ariza seklina bakiniz.Ekli dosyayı görüntüle 52193
Merhaba;

herhangi bir plc tag(etiket)in bulunduğu inputun ya da memory bitin yaptığı işi değiştirmediysen sıkıntı yok senkronizasyon yapmadan devam et seçeneğini kullanabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri