Tia portal s7 1200 v15 de program yukleme

Merhaba arkadaşlar.

Elimde s7 1200 1214C DC/DC/RLY plc var. buna bağlanti kurdum ve leptopden basit bir devre projesi yukledim. simulyasondan baktim normal calisti. Sonra plc ve leptopu kapattim gittim. Yarin sabah gelip yeni proje çizip plc download etmek istedim ama yuklemede sorun oluyor. Fotode ariza şeklina bakiniz. bu konuda yardimci olabilecek arakdaşlar varmi?
photo_2019-02-23_12-41-09.jpg

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Bir uyumsuzluk görünüyor. Projedeki cihaz ve versiyonun plc ile aynı olup olmadığını kontrol edin.
Gerekirse plc yi resetleyip programı tekrar yüklemeyi deneyin.
Plc içindeki program ile pc deki program farklı ise aynı durum oluşabilir.

Merhaba arkadaşlar.

Elimde s7 1200 1214C DC/DC/RLY plc var. buna bağlanti kurdum ve leptopden basit bir devre projesi yukledim. simulyasondan baktim normal calisti. Sonra plc ve leptopu kapattim gittim. Yarin sabah gelip yeni proje çizip plc download etmek istedim ama yuklemede sorun oluyor. Fotode ariza şeklina bakiniz. bu konuda yardimci olabilecek arakdaşlar varmi?Ekli dosyayı görüntüle 52192
banada lazım ama programı indiremedim hiçbir yerde bbulamadım sen nereden indirdin yardımcı olabılırmisin

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri