Tia portal v14 ve s7 - plcsim v14 download hatası windows 10 için

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. ben windows 10 bilgisayara tia v14 ve similasyon programını kurdum fakat compiler edip download ederken şu hata ile karşılaşıyorum ve çözümünü bulamadım. ilginize teşekkür ederim.
hata.jpg

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar, aşağıda complie çıktısını bizimle paylaşır mısınız? Hatanın sebebi burada yazmamakta..

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. ben windows 10 bilgisayara tia v14 ve similasyon programını kurdum fakat compiler edip download ederken şu hata ile karşılaşıyorum ve çözümünü bulamadım. ilginize teşekkür ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 65002
Merhaba ben TİA PORTAL V15 VE PLCSIM V15 üzerinden iki programı bağlayarak simulasyon kurmuştum. Belki adımları takip ederek sorunu bulabilirsin. Aşağıdaki linkten videoma ulaşabilirsin..

aynı sorunu bende yaşıyorum. baya araştırdım sanırım çözüm plcsim sp1 güncellemesini yapmakta. Onu da siemens'in sitesinden indirdim( tabi siemens exe dosyasını çok çok geç veriyor) yine bu forumdan exe dosyası buldum çalıştırmaya çalıştığımda bir uyum sorunu vardı. exe dosyası siemensin sitesinden indirdiğim dosyalarla uyumlu değildi. Sen herhangi bir çözüm bulabildin mi bu hataya? veya bu yazıyı okuyupta benimle PLCsim update dosyalarını ve exe dosyasını paylaşabilecek birileri var mı?

aynı sorunu bende yaşıyorum arkadaşlar plc sim kurulumunda sorun oluyor dosyaları payalaşabilicek birisi varsa şimdiden çok teşekkür ederim

***@*** adresinden bana ulaşır mısınız?
sayfasının açıklama kısmında daha önceden siemensten indirdiğim ptogramlara ulaşabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
aynı sorunu bende yaşıyorum windows 10 kullanıyorum tia portalden tia sim e compile ettikten sonra geçiş yaparken download to device hatası veriyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri