Tia portal v14 lisans sorunu.

bilir74

Üye
Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarıma tia portal v14 pro. kurdum.Lisans hatası veriyor.Sim_Ekb uygulamasını açıp all keysi işaretleyip step7 ve step7 professional'deki short ve long kısımlarındaki tüm kutucukları işaretleyip 'All' diye tıklıyorum antivirüsü kapatıyorum yinede tia lisans hatası veriyor.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba, öncelikle bilgisiyarı kapatın açın, ardından sim_ekb uygulamasını sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırı seçerek çalıştırın
daha sonra soldan all keys, sağ alttan da preffered alanından all keys seçerek keyleri yükleyin
programı kapatıp license manager uygulamasını sağ tıklayarak yönetici modunda çalıştırın, missing license keys bölümünde eksik key var mı kontrol edin. eğer yoksa uygulamayı çalıştırarak tekrar bir kontrol edin.

Çok çok teşekkürler.3-4 gundur ugraşıyorum.Sonunda yardımınızda halloldu.

Rica ederim.

merhaba, öncelikle bilgisiyarı kapatın açın, ardından sim_ekb uygulamasını sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırı seçerek çalıştırın
daha sonra soldan all keys, sağ alttan da preffered alanından all keys seçerek keyleri yükleyin
programı kapatıp license manager uygulamasını sağ tıklayarak yönetici modunda çalıştırın, missing license keys bölümünde eksik key var mı kontrol edin. eğer yoksa uygulamayı çalıştırarak tekrar bir kontrol edin.
çok teşekkürler sorunu hallettim sayenizde.

bende crack yapamıyorum aynı hatayı veriyor bende license manager uygulamasında eksik key gözüküyor ne yapmalıyım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri