Tia Portal açıldığında bu sayfayla karşılaşıyorum

Arkadaşlar merhaba, almanca oldugundan dolayı birey anlayamadigim bu yaziyla karsılasıyorum. Versiyon felandan bahsediyor sanırım. Nasıl cozebilirim ? acil yorumlarinizi beiyorum

simdiden tesekkurler.

Ekli dosyalar

• 27.2 KB Görüntüleme: 99

Fluke

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Yüklediğiniz paketlerin versiyonları uyuşmuyor. Örneğin TIA Portal V13 e StartDrive V13 SP1 Yükleyemezsiniz.

Fluke bey,

normalde kullaniyordum tia yi. Herşeye bu neymiş böyle deyip atlıyorum. Updater dan bi guncelleme yapayim dedim. Baktım boyle bir sorun çıktı. AA dedşm versiyonlar tutmuyor. Ne kadar update varsa yukledim ama sonuç yine hüsran. Şimdi hepsini silip tekrar mı yüklemem gerekiyor ? Ne yapmaliyim sizce ?

Fluke bey,

normalde kullaniyordum tia yi. Herşeye bu neymiş böyle deyip atlıyorum. Updater dan bi guncelleme yapayim dedim. Baktım boyle bir sorun çıktı. AA dedşm versiyonlar tutmuyor. Ne kadar update varsa yukledim ama sonuç yine hüsran. Şimdi hepsini silip tekrar mı yüklemem gerekiyor ? Ne yapmaliyim sizce ?
Aynen öyle,değişik versiyonlar çalışmıyor.Plaka ve ruhsat gibi aynı olmalılar!

Ilgıniz icin tesekkur ederim. Basa gelen cekilir.

Programları silmene gerek yok senin sorunun arkadaşında dediği gibi versiyon uyuşmazlığından kaynaklanıyor. Kimi programlar sp1 kurulmuş kimisi sp1 değil. Yapman gereken tek işlem program versiyonlarını kontrol et ve sp1 olmayanları sp1 setuplarını kurarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsin.

Benim başıma aynısı geldi sorunu şöyle halletim. 1 pc format attım. 2 tia portalı yükledim plc simi ve winc proyu yükledim bunlar hep pro. 3 Bu yüklediklerimin sp1 lerini sırayla yukledim her yüklemeden sonra yeniden başlat yapılacak. Sorunu böyle atlattım tia bu konularda biraz sorunlu maalesef.

arkadaşlar böyle bir sorun var format atmadan nasıl çözebilirim

Ekli dosyalar

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
99,856
Kullanıcılar
374,592
Son üye
İslammm

Yeni Konular