Teyp'e AUX Çıkışı Hakkında?

cihann67

Üye
bu benim arabamın teyp,kased kiti kullanmadan MP3 bağlamak için yardım istiyorum

BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM,ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

cihazınızın aux input yoksa en pratik çözüm radyo modunda bir kulaklık dişi jackını kullanarak radyodan ampilifikatöre gelen af sinyallerini ayırıp anfi tarafına sesi girmektir.yüzlerce aux u olamayan teybe bu uygulamayı sorunsuz yaptım .kolay gelsin

arkadaşlar ilginiz için çok teşekür ederim,yardımcı olduğunuz için sizlere sizlere minnetarım:)

hocam benim teyptede aux soket yeri boş cd changer girişi var ama orayı kullanarak ses girişi yapabilirmiyiz ?

cihazınızın aux input yoksa en pratik çözüm radyo modunda bir kulaklık dişi jackını kullanarak radyodan ampilifikatöre gelen af sinyallerini ayırıp anfi tarafına sesi girmektir.yüzlerce aux u olamayan teybe bu uygulamayı sorunsuz yaptım .kolay gelsin

ampilifikatöre gelen af sinyallerini ayırıp anfi tarafına sesi girmektir

bunu nasıl yapacağım acaba sizde resimleri varmı ?

sayın hmataracı; merhaba. 2001 model scenic marka aracımda, 229dc259/62p model philips marka orijinal radyo kasetçalar var. ben bursa da ikamet ediyorum. cihazı size yollasam bu cihaza, anlattığınız gibi aux girişi yapabilirmisiniz? ücreti ne kadar olur ?

kardeş kasetten 3.5mm jacklara dönüştürücüler var onlar AUX görevi görüyor en ucuz yöntem o 4-6 liraya alırsın.

SAA7708H datasheet pdf datenblatt - NXP Semiconductors - Car Radio Digital Signal Processor ::: ALLDATASHEET :::
teybinin mikro işlemcisi muhtemel bu ben kendi teybime yaptım. teyp L/R girişlerini takip et. smd olan 220nf lara gir. şaseyi herhangi bir yere bağla. kaset tepsisini de kaset varmış gibi sür içine. src den değştirdiğinde kaset çalaken mp3 den gelen sesi dinleyebilirsin.

Hocam çok teşekkür ederim. Bende RB3 modeli var. AUX girişi yaptım , ancak çalışmamıştı. Sebebi ise kaset tepsisini kaset varmış gibi içeri sürmek gerekiyormuş, çok teşekkür ederim...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri