Termik santral staj defteri

herhangi bir termik santralde yapılmış bir staj defteri lazım.şimdiden tskler

herhengi bi hidrolik santralinde yapılmış bir staj defteri lazım

sayın esilya

yaklaşık 3 gündür forumda staj defteri arıyorsunuz. bu mesajları yazmak yerine forumda arama özelliğini kullanıp hidroelektrik santraller ile ilgili dökümanlara baksaydınız staj defterinizi büyük ölçüde bitirmiştiniz.

siz herşeyi çok iyi biliyorsunuz arama özelliğini kullanmadığımı nerden biliyorsunuz ?elimde forumdakinden çok daha iyi kaynaklar var ama ben stajım için belli bi düzen ve sırayı takip etmek istıyorum .hiçkimse hes de staj yapmamış anlaşılan

siz herşeyi çok iyi biliyorsunuz arama özelliğini kullanmadığımı nerden biliyorsunuz ?elimde forumdakinden çok daha iyi kaynaklar var ama ben stajım için belli bi düzen ve sırayı takip etmek istıyorum .hiçkimse hes de staj yapmamış anlaşılan

O zaman elinizdeki forumdan daha iyi olan kaynakları bizlerle paylaşın diğer stajyerlerimizde paylaşsınlar.

Bu arada yaptığınız hata Hidro Elektrik Santralinde staj yaptığınıza göre daha önce orada mutlaka yapan vardır ve eğitmenlerinden yardım alarak bu işi yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Burada soru sorma şekliniz bana göre balık tutmayı öğrenmekten ziyade tutulmuş balık aradığınız gibi yorumlanıyor.

elimdeki kaynaklar kitap şeklinde olduğundan paylaşım yapamıyorum .STAJ YAPTIĞIM YER BULUNDUĞUM ŞEHIRDEN ÇOK UZAK OLDUĞU İÇİN YARDIM ALAMIYORUM ULAŞAMIYORUM . TUTULMUŞ BALIK VARSA ÇOK İYİ OLUR TAM ANLAMIYLA ONU ARIYORUM :D

Kepez hidroelektrik santrali stajı var olur mu?

indirme puanım yetmedi kusura bakma.
başka bir forumda var. üye olabilirsen ordan indirebilirsin.

hangi forum bi iki günüm kaldı ? teslim etmem gerekıyo forum yöneticileri beni anlamadılar ben zaten yazıyorum ama düzene sokmak için elimde örnek bulunmasını istiyorum sadece :D

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri