TEM terazi

Uyl

Üye
Berabalar herkese kolay gelsin elimde TEM ett2/02/03 indikatör var bunun kalibre ayarını yapmayı bilmiyorum nasıl yapılıyor acaba bilen varmı yardım edebilecek arkadaşlara teşekürler ederim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
firmasına sorsanız bilgi alabilirsiniz ben daha önce birkaç teknik bilgi almıştım

Sordum ama yardımcı olmadılar malesef

İnşallah işime yarar bı deneyelim tesekkurler

Merhaba Haliluysbey kalibrasiyonla ilgili bi şe orana bildinizmi eğar orandiysaniz lutfan banada anlatirmisiniz
54336

Son düzenleme:
Yardımcı olmaya çalışayım ama o dönem yapmıştık yinede bı bakcam ama t f f tuşlarıyla kalibreye giriliyordu sonra max seviye çıkıyordu sonrası da kalibre için istenilen ağırlık çıkıyordu bı
Yardımcı olmaya çalışayım ama o dönem yapmıştık yinede bı bakcam ama t f f tuşlarıyla kalibreye giriliyordu sonra max seviye çıkıyordu sonrası da kalibre için istenilen ağırlık çıkıyordu bı
Cihazı kapatıyorsun ve açıyorsun açılırken yani sayım yaparken T F F 0 tuşlarına basiyorsun Ekranda maksimum değer yanıp söner bu değiştirilebilir mt tuşuyla sonra biraz bekle 5 sn kadar Sonra 0000 yazısı çıkar bu sıfır sayması dir Sonrası ekrana istenilen ağırlık çıkar ağırlık konulur Cihaz otomatik sayar ekranda pass yazısı cikar üzerinden ağırlık kaldırılır 0 F F T tuşlarına basılır bu kadar kolay gelsin olmasa yine bakarız yazarsiniz

Son düzenleme:
Ban kalibrasyonuni yapacak olan indikatörun fotosini atim bunu ozarinde t f f tuşlarini goramiyurum, lutfan bana kalibrasyoni nasil yapacağimi açikca yazarmisiniz

Sol altta ben görüyorum

Dara funksiyon sifir tuşlarini ayni ande basacam kapatib açinca dimi abi

Forum istatistikleri

Konular
128,105
Kullanıcılar
449,805
Son üye
berkayk304

Yeni konular

Geri