Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

s.a arkadaslar 2013 ygs nasıl gecti yorumlarını lütfen belirtin.şahsım adına kotuydu berbat.

s.a arkadaslar 2013 ygs nasıl gecti yorumlarını lütfen belirtin.şahsım adına kotuydu berbat.
kardesim baraji gecersin heralde o.kadar kotu degildir ins. bende girdim ius icin sinav sayisalcilar icin zor ve zaman aliciydi evdeki denemelerimde 330 altina dusmezken bu sinavdan hesaplarima gore 250 civari aliyorum..sendemi ius icin girdin ?

her yıl binlerce din kültürü ögretmeni atayıp elektrk bölümünden rakamla gösterilcek kadar atama yapan, muhendis olamadıgımız için ekmek parası için şehir şehir gezdiren hükümet , Allah'a havale etmek istiyorum sizi ama sizn kadar dindar degilim ki o kadar kişinin hakkını yiyosunuz.tühhh

kardesim baraji gecersin heralde o.kadar kotu degildir ins. bende girdim ius icin sinav sayisalcilar icin zor ve zaman aliciydi evdeki denemelerimde 330 altina dusmezken bu sinavdan hesaplarima gore 250 civari aliyorum..sendemi ius icin girdin ?

bilmiyorum barajı geçerim geçerim lakin nasıl olur bilmiyorum.Denemelerimde bende 300 falan dı ama bunda gerçekten kotuydu ve süre yetmedi.İus yada başka bir üniversite daha düşünmedim.Amacımız müh. almak.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Amin

bilmiyorum barajı geçerim geçerim lakin nasıl olur bilmiyorum.Denemelerimde bende 300 falan dı ama bunda gerçekten kotuydu ve süre yetmedi.İus yada başka bir üniversite daha düşünmedim.Amacımız müh. almak.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Amin
amin kardesim ins.hakkindan hayirlisi olur..

arkadaslar ygs aciklandi umdugumdan da kotuymus :(

Son düzenleme:
Fen bölümü mezunlarınada öğretmenlik hakkı tekrar veriliyormuş..
öğretmenlere mühendislik hakları...eh artık biz mühendislerede ne hakkı verilmeli acaba..
bende hakkımı isterim arkadaş..ünvanım yok..!
herkesi bir basamak kaydırıyorlar!...
ulen ne memleket be...:D

Tekrar merhaba arkadaşlar eklemeyi unutmuşum. Mühendislere formasyonla Öğretmenlik hakkı verildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,213
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri