Tecrübeli Otomasyon Mühendisi (BURSA)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

etuzuner

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Büyümekte olan firmamızın Otomasyon ve Kontrol Sistemleri bölümünde tecrübeli Otomasyon Mühendisi istihdam edilecektir.

Genel nitelikler:

* Üniversitelerin Elektronik veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
* İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak,
* Otomasyon ve kontrol sistemleri (PLC, servo motor, motor sürücüleri, vb.) ilgili minimum 2 yıl tecrübeye sahip olmak,
* Programlama dillerinden en az birini iyi derece biliyor olmak, (C, C#, MATLAB, LabVIEW)
* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak,
ile ilgili bilgi sahibi olmak,
* Bursa'da ikamet ediyor veya edebiliyor olmak.

İş tanımı:

* Tasarımdan imalata kadar firma içerisinde yapılan test veya proses makinelerinin kontrol sistemi yazılımı ve donanımından sorumlu olmak.

İlgilenen kişiler buradan veya özel mesaj ile bana ulaşabilirler.

Son düzenleme:
Elektrik elektronik muhendisiyim.1yillikmakine otomasyonu dalinda is tecrubem var.panasonic plc easywiew hmi programlarina hakimim orta duzeyde c ++ bilgim var.istanbulda ikamet etmekteyim tel:5316027788

Öğrenci olmasam bende başvuru yapmak isterdim hocam. Tam olarak ne tür işler yapıyorsunuz?

Elektrik elektronik muhendisiyim.1yillikmakine otomasyonu dalinda is tecrubem var.panasonic plc easywiew hmi programlarina hakimim orta duzeyde c ++ bilgim var.istanbulda ikamet etmekteyim tel:5316027788

Sn. drizzt,

Minimum 2 yıl tecrübe aramaktayız. Ayrıca pozisyon iş gereği Bursa için açıktır.

Teşekkürler,

Sn. firzen,

İlanın içeriğini düzenleme fırsatım olmamıştı. Bu akşam düzenleyeceğim.

Teşekkürler,

İlan güncellenmiştir.

Şimdi anladım hocam ama hala öğrenciyim dediğim gibi keşke gelseydim :)

Sağolun hocam bende CLAD için başvuru yapmayı düşünüyorum ama hangi kaynaklara nasıl çalışayım bilmiyorum bana bu konuda tavsiye verebilir misiniz ?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri