tb6600 sürücü yardım

nanit

Üye
arkadaşlar yeni bir tb6600 sürücü aldım pic ile belli tur döndürürerek bir takım işler yapıyordum bir açıp kapatım motor kartı çalışmamaya başladı sorun şu motordan hiç bir şekilde ses gelmiyor ve dönmüyor motor kartıda ısınmıyor ne oldu anlamadım ilk defa kullanıyorum bu sürücüyü devre saglam tb6560a göre uyarladıgımda sistem çalışıyor sizce sıkıntı nedir kullandıgım motor 3.0 A nema 23 yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
IMG_20171225_182544_-2021151865.jpg
arkadaşlar yeni bir tb6600 sürücü aldım pic ile belli tur döndürürerek bir takım işler yapıyordum bir açıp kapatım motor kartı çalışmamaya başladı sorun şu motordan hiç bir şekilde ses gelmiyor ve dönmüyor motor kartıda ısınmıyor ne oldu anlamadım ilk defa kullanıyorum bu sürücüyü devre saglam tb6560a göre uyarladıgımda sistem çalışıyor sizce sıkıntı nedir kullandıgım motor 3.0 A nema 23 yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

selamun aleyküm arkadaşım ben de bu tb6600 4.5 sürücü aldim baglantilarini yaptim ışıkları yanıyor ama step motor kilitlemiyor ve yön veremiyorum sorun nedir mümkünse fikrinizi alabilirmiyim Ekli dosyayı görüntüle 42378

valla bende bir kere kullandım oda anlamadıgım sebepten ötürü yandı ama kilitlenmiyorsa belki enable'a voltaj veriyorsun ondandır enable boşta bırakılır genelde

Evet haklısın enable boşta kalıyormuş sağolsun face den bi arkadaş yardımcı oldu. sürücü simdik çalışır durumda kullanıyorum hiç sıkıntı yok

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri