Tarayıcnın ikitane açılması.

Merhaba arkadaşlar! Tarayıcıya tıklayınca asıl tıkladığım icon açılmıyor yan tarafta başka icon açılıyor.alt tarafta ikitane tarayıcı gözüküyor ama bir pencere var.Chrome'İ sildim başka bir tarayıcı yükledim oda aynı durumda.acaba farkında olmadan birşeymi sildim.Böyle birşeyle ilk sefer karşılaşıyorum.

Bilgisayarı açıp kapadınızmı. mouse da reset atın. ayrıca mouse ayarlarınıda kontrol etmenizde fayda var. sorun çözülmezse virüs olabilir.

lütfen makineni bir antivirüs programı ile temizle,

chrome açtığında veya explorer iki tane açıyorsa masaüstü kısa yolunda hedef bul yap kısa yolun içindeki ikinci linki sil, çünkü antivirüs bunu silemiyor

chrome açtığında veya explorer iki tane açıyorsa masaüstü kısa yolunda hedef bul yap kısa yolun içindeki ikinci linki sil, çünkü antivirüs bunu silemiyor
Tarayıcı boş mu yoksa bir siteye yönlendirerek mi açıyor?
Reklam (malware) virüsü ise @paskomya katılıyorum.
Yönlendirme var ise antimalware programları ile temizlemeni tavsiye ederim.

Uğraşma bence..

Hangi tarayıcı bilmiyorum ama kısayolları dışa aktar (yedekle) tarayıcıyı sil..sonra en son sürümü indir tekrar kur.Kısayolları geri yükle.

Eni konu 5-10 dakikanı alır.

Eğer sorun devam ederse o zaman bakarsın virüs işine.

Uğraşma bence..

Hangi tarayıcı bilmiyorum ama kısayolları dışa aktar (yedekle) tarayıcıyı sil..sonra en son sürümü indir tekrar kur.Kısayolları geri yükle.

Eni konu 5-10 dakikanı alır.

Eğer sorun devam ederse o zaman bakarsın virüs işine.
ikinci pencereyi aaçan kısayol regeditin içinde bulup silmek işkence ,silip yeniden kursan da aç kapa yaptınmı kendini tekrar yazıyor

Tarayıcı boş mu yoksa bir siteye yönlendirerek mi açıyor?
Reklam (malware) virüsü ise @paskomya katılıyorum.
Yönlendirme var ise antimalware programları ile temizlemeni tavsiye ederim.
Tarayıcı boş, chrome'yi revointaller ile sildim yerine slimjet tarayıcı yükledim,onda da ikiledi,garip ama masaüstünde gözüken programların bir çoğu denetim masasına gözükmüyor.

Selamlar.
Ufak bir araştırma yaptım.
chrome yi tekrar yükleyip bir bakalım. Sanki malware kalıntısı var gibi.
Ayarlar / Başlangıçta ya da chrome://settings/onStartup araç çubuğuna yapıştır enter de.
Buradaki ayarları kontrol et.
Şayet "belirli bir sayfayı veya sayfa grubunu seç" tikli ise, altındaki kısımda sadece tek adres (Senin ilk gitmek istediğin adres) olsun.
Ya da "kaldığım yerden devam et" tikli ise, o zaman başka çözüm bakarız.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri