takısawa tc-2 lathe cnc parametre yükleme

teknis

Üye
merhabaalar arkdaşlar takısawa tc-2 lathe cnc makinası var
parametreleri silindi öyle söylediler bu cnc makinasına parametreleri nasıl yükleriz nasıl yaparız yardım ederseniz sevinirim

merhabaalar arkdaşlar takısawa tc-2 lathe cnc makinası var
parametreleri silindi öyle söylediler bu cnc makinasına parametreleri nasıl yükleriz nasıl yaparız yardım ederseniz sevinirim

Makinanın yanında hiçbir cd döküman belge yokmu?

cnc tornanın kontrol ünitesini belirtmemişsiniz. Parametre backup varsa kontrol ünitesine göre prosedürler vardır , uygulayarak yüklenir. Parametre backup yok ise tezgahı kuran servise sorulur yoksa üreticiden istenir, sonuç alınamazsa , aynı tezgahtan bir tane bulunur parametreleri alınır sizin tezgaha atılır.

belgeleri ve dökümanları var ama parametre girme olayı yok baktıgım kadarıyla

deniz77 şöyle anlatayım cnc çok eski bir makina kontrol ünitesi küçük tüplü monitör şeklinde yan tarafındada tuş takımı var
ayrıca parametreleri elle girilmesi gerekiyormuş.gerekli parametre listesi var elimde ama nasıl girecegimizi bilmiyoruz..
bana söyledikleri kontrol ünitesinden bişeyler yapıp dos gibi bir program açılıyormuş ondan sonra parametreleri giriyormuşuz ama açamadım ben

deniz77 şöyle anlatayım cnc çok eski bir makina kontrol ünitesi küçük tüplü monitör şeklinde yan tarafındada tuş takımı var
ayrıca parametreleri elle girilmesi gerekiyormuş.gerekli parametre listesi var elimde ama nasıl girecegimizi bilmiyoruz..
bana söyledikleri kontrol ünitesinden bişeyler yapıp dos gibi bir program açılıyormuş ondan sonra parametreleri giriyormuşuz ama açamadım ben
Kontrol ünitesinin marka ve modeli yazıyormu üstünde

yok hayır yazmıyor dedigim gibi sistem çok eski tüplü monitör birde tuş takımı var

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri