tadilat teklifi

zanzin

Üye
Tüm meslektaşlarıma hayırlı akşamlar..,
Eski bir bina ortalama 20 yıllık,5 kat 10 daire zeminde 5 dükkan.
Saatler her katta daire kapısı yanında,dükkanların içinde.

toplam 15 sayaçlı yeni pano koyulup saatler zemin kat bina girişinde toplanacak+ana kolon sigortaları+160A tmş.
daire beslemeleri 3*6 antigron kablo çekilip yenilenecek,
10 daire diafon (orta halli) tesisatı sıfırdan yapılacak

malzeme+işçilik 7000 tlfiyat verdim.....bir başkası 3500 e yaparım demiş,
mümkünmüdür..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İllaki sende malzeme giderlerinin bir dökümünü çıkarmışsındır ; bu saydıklarının dökümü sanki 2000 liradan aşağı gelmez gibi düşünüyorum ; bu arkadaş 1500 liraya bu kadar iş çıkartacaksa helal olsun derim ben :)

Tüm meslektaşlarıma hayırlı akşamlar..,
Eski bir bina ortalama 20 yıllık,5 kat 10 daire zeminde 5 dükkan.
Saatler her katta daire kapısı yanında,dükkanların içinde.

toplam 15 sayaçlı yeni pano koyulup saatler zemin kat bina girişinde toplanacak+ana kolon sigortaları+160A tmş.
daire beslemeleri 3*6 antigron kablo çekilip yenilenecek,
10 daire diafon (orta halli) tesisatı sıfırdan yapılacak

malzeme+işçilik 7000 tlfiyat verdim.....bir başkası 3500 e yaparım demiş,
mümkünmüdür..
il neresi acaba?

İllaki sende malzeme giderlerinin bir dökümünü çıkarmışsındır ; bu saydıklarının dökümü sanki 2000 liradan aşağı gelmez gibi düşünüyorum ; bu arkadaş 1500 liraya bu kadar iş çıkartacaksa helal olsun derim ben :)
sigortasız karın tokluğuna eleman çalıştırıyorlarsa 1500e hayli hayli yaparlar.

Malzemenin normal fiyatı 3500 tl civarı. (malzemeden çalıntı veya çatpat işçilik yapılmasa)
Çalışma yapılacak zamanlarda dairelerin boş olması gerekir.
Kırma işi bol bol
3-4 kişi ile 5-10 günlük bir iş
5500 tl altındaki fiyat sahtekarlık kokar.

İl Antalya,ben 3 kişi 1 hafta olarak hesapladım,malzeme 4000 tl civarı,genelde bu tip işler yapmıyoruz hatır işi olucak,çok kafama takıldığı için farklı yerlerden yorum alma gereği duydum,herkese teşekkürler..

İl Antalya,ben 3 kişi 1 hafta olarak hesapladım,malzeme 4000 tl civarı,genelde bu tip işler yapmıyoruz hatır işi olucak,çok kafama takıldığı için farklı yerlerden yorum alma gereği duydum,herkese teşekkürler..
fiyatın makül...beleş çalışacak haliniz yok ya...

Forum istatistikleri

Konular
128,358
Kullanıcılar
450,219
Son üye
sengolw

Yeni konular

Geri