Türkçe S7300 Programlama Kitabı Var

clemency

Üye
PLC Programlama ve S7 300 (Yavuz Eminoğlu)

Teknik bir ögretmen tarafından yazılmış ama kitabı alıp calışma veya değerlendirme sansım olmadı.ilgi duyan arkadaslar mevcut ise aldıktan sonra bu forumda kitabı degerlendirsenler.

ii calısmalar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar formda tavsiye üzerine recep çetin s7_200 lerle otomasyon kitabını aldım içeriği çok güzel tavsiye ederim bu kitabıda alıcam teşekkürler. :)

recep çetinin kitabı bendede var.gerçekten yeni başlayanlar için mükemmel.tavsiye ederim

arkadaşlar kitabı aldım,herkesin edinmesini tavsiye ederim.

yusuf METIN

recep çetinin kitabının içindekiler kısmını yazabilirmisiniz?Çok mu başlangıç düzeyinde bir kitap acaba?
İleri seviye plc kitabı bileniniz var mı?
bir de bu kitap hakkında yorumu olan var mı?
Uygulamalı PLC Programlama ve Operatör Panel Konfigürasyonu-Hasan Beyazıt

teşekkürler...

kiyap 489 sayfa ve 30 bölüm mevcut .Ben sana birkaçını yazayım.
dönüştürme komutları,matematiksel komutlar,pals üretme fonksiyonları,gerçek zaman saati,td200 kullanımı,analog sinyaller,interrupt ve subroutine işlemleri,hızlı sayıcılar,akümülatörler.Kitapta işlenen konuların hemen hemen hepsinde uygulama örnekleri mevcuttur.

evt bende de var fena değil
başka dillerden de bahsetmiş
iletişim protokollerinden
öyle bi göz gezdirdim okumaya fırsatım olmadı ama kütüphanede buluınması gereken kitaplardan

çok güzel veçok yararlı olduğunu düşünüyorum sağol

ben de aldım, özenle yazılmış bir kitap. henüz 50 sayfa çalışabildim şu ana kadar ama oldukça yararlı bir kitap olduğunu düşünüyorum. Yavuz Eminoğlu'na iyi niyeti ve çalışmaları için teşekkürler. bu tip yayınların artması gerektiğini düşünüyorum, çünkü kurslar çok pahalı.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri