Türkçe S7300 Programlama Kitabı Var

gazi unv teknik egitim fakultesi elektrik ögretmenliği bolümü hocaları
prof. ismail coskun
yrd. doc mahir dursun
dr. ali saygın

piyasaya plc otomasyon adında gusel bi calısması cıktı.tavsıye ederim...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşlar salman hocanın kitaplarına nasıl ulaşabilrim peki otomasyon la ilgili plc ve Scada kitapları varmı peki salman hocanın

Moderatör tarafında düzenlendi:
mustys ' Alıntı:
gazi unv teknik egitim fakultesi elektrik ögretmenliği bolümü hocaları
prof. ismail coskun
yrd. doc mahir dursun
dr. ali saygın

piyasaya plc otomasyon adında gusel bi calısması cıktı.tavsıye ederim...

S7 mi anlatıyor genel PLC bilgisi mi?

Recep Çetin'in s7-200'lerle otomasyon kitabını tavsiye ederim.Temel ve ileri seviyei gerçekten yararlı bir kaynak ..

s7-300 için yavuz eminoğlu hocanın kitabı var, gerçekten kaliteli bi kitap tavsiye ederm...

recep çetin idare eder düzeyde dir arkadaşlar ancak plc çok acayip bir makinadır belli koşullara takılmış anlatımlar yanlış yönlenmelre neden olabiliyor o yüzden seçyiğiniz kaynağa dikkat edin

Ali hocanın kitabını nerden alabilirim. Dost kitabevini telefonla aradım haberleri yok.

recep çetinin kitabını alan arkadaşlar çok dikkatli olsunlar çünkü kitapta çocukça hatalar yapılmış bu kitaba fazla güvenmenizi tavsiye etmiyorum...

kitap güzel ama benim aldıgımda baskı hatası vardı birde bazı örneklerde hata oldugunu duydum o nedenle kafam karışmasın diye fazla bakmadım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri