sudan da çalışmak

arkadaşlar abilerim çalışmakta olduğum şirket sudana yeni bir firma açıyor bende işin başına gideceğim..uzun sürü orada kalacagım...benim tereddüt eddiğim konu yurtdışına çıkarken bir sözleşme hazırlamaam gerekir mi ?nelere dikkat edmeliyim oralarda mağdur olmamak için..haklarımı nasıl savunacagım yurtdışında..ve sudana giden ler varsa bana yardımcı olsunlar...
Şimdiden teşekkür ederim..

arkadaşım ben hartum a gideceğim..baya uzun bir sürede orda kalacagım..orada sosyal hayat nası hiç bilmiyorum..
hangi aşıyı olmam gerekiyor onuda söylersen sevinirim..biraz hartum hakkında bilgi verirmisin bana?

havaalanında aşı olabilirsin sarı humma aşısı gerikicek.yanına sinek kovucu al sosyal hayat sıfır diyebilirim yanınna ilk alışana kadar aç kalmamak için hazır çorba al bardağa dökülenlerden, plastik ufak bir ısıtıcıda çantana koyarsan iyi edersin. allah kolaylık versin

Allah yardımcın olsun kardeş..bol bol çukulata,bisküvi al yanına..lazım olacak eminim:)

bana sorarsan gitme derim cok kötü bi yer hangi şirketle gidiyosun

özşen şirketiyse sakın gitme

selam arkadaşlar inanın çok şaşırdım, bu konu beni çok etkiledi yaşadığımız yeri ve gittiğim yerleri (türkiyeden bahsediyorum) gözümün önüne getiriyorum memleketimiz cennet gibi geliyor bana herşey bol yaşanacak yer hiçbir şeyde sıkıntı çekmiyoruz. memleketimizin kıymetini bilelim.

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,127
Son üye
furkan680

Yeni konular

Geri