Su sebili

İyi akşamlar Arçelik 1036 sp su sebili kartı tamir olurmu veya yenisini bulabilirmiyim

İyi akşamlar Arçelik 1036 sp su sebili kartı tamir olurmu veya yenisini bulabilirmiyim
suat bey tamir olur mu olmaz mı buradan bilemeyiz biz. onun için sökülüp bir elektronik kart tamircisine götürüp baktırmak lazım. eğer yeterli bilgi ve beceriniz varsa siz söküp götürebilirsiniz. yenisini de araştırmanız lazım

suat bey tamir olur mu olmaz mı buradan bilemeyiz biz. onun için sökülüp bir elektronik kart tamircisine götürüp baktırmak lazım. eğer yeterli bilgi ve beceriniz varsa siz söküp götürebilirsiniz. yenisini de araştırmanız lazım
İlginize bilginize teşekkür ederim ustam

Ustam Sebili her fişe taktığımda 6 kez bip sesi veriyor soğuk derece kısmında err yazıyor dolayısıyla soğuk kısım çalışmıyor sorunun çözümü hakkında fikir verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
suat bey, ben elektronik kart tamir ederim servis filan değilim, o konuda yardımcı olamayacağım. özür dilerim

suat bey, ben elektronik kart tamir ederim servis filan değilim, o konuda yardımcı olamayacağım. özür dilerim
Rica ederim ilgi alakanıza teşekkür ederim ekranın görüntü problemi var göndersem ücreti mukabil ilgilene bilirmisiniz...

Sorunun karttan olduğuna emin misiniz

Bana da biraz kart dışı donanım problemi gibi geldi. er diyorsa error veriyor demek ürünle ilgili bilgim olmasa da 6 kere bip ve error vermesi bir hata kodu olmasın kullanma kılavuzuna bakabilir misiniz? Yoksa da internetten belki bulunabilir.

Ekranda soğuk derece kısmında çok zayıf gösteriyor
IMG-20210226-WA0010.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri