su hareket sensörü

güneş enerjisinin basıncı az geliyor . kalorifer sirkülasyon motoru takacagım ama kullanıcı sıcak suyu açtıgında motor devreye girmeli böyle bir sen sör arıyorum internete baktım bulamadım bildiginiz bir site varsapaylaşırsanız sevinirim

hazır sensörlü motorlar var lakin baya pahalı oldugu için elimdeki pompayı değerlendirmek istiyorum.

1 tane için kurtarmaz senınde işin olmaz benımde enaz 50 adet olsa devresını basıp yapılabılır

merhaba ortala bır su sensoru ne kadara geliyor bılgısı olan var mı

cok tesekkurler

malesef benim amacım akışı izlemek değil akış başladıgında motor devreye girecek akış durdugunda ise motor duracak gayet basit

güneş enerjisinin basıncı az geliyor . Kalorifer sirkülasyon motoru takacagım ama kullanıcı sıcak suyu açtıgında motor devreye girmeli böyle bir sen sör arıyorum internete baktım bulamadım bildiginiz bir site varsapaylaşırsanız sevinirim

hazır sensörlü motorlar var lakin baya pahalı oldugu için elimdeki pompayı değerlendirmek istiyorum.
kontaklı manometre kullanarak sisteme bağlayacağın pompayı devreye alabilir veya çıkarabilirsin yada basınç şalteri kullanman lazım her ikiside olur sanırım basınç şalteri daha ucuz

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri