Step Motor Sürümü İçin Devre Yardımı İstiyorum

kardemird

Üye
merhaba motor ile önce bir vidanın sıkılmasını sağlayıp burayı kayıt edecek
daha sonra bu vidayı kayıt edilen yerden yukarıda makinadan gelen amper oranınca gevşetip sıkacak makinadaki amper sıfırlanınca gene ilk set ettiğim yere kadar vidayı sıkacak

ilk vidanın sıklıdığı değer farklılaşabiliyor bu değeri set ettiğinde hep onun üzerinde ampere göre vida gevşeyip sıkılaşacak amper sıfırlanınca set değerine kadar vidayı gene getirecek bir devre ve programlamada yardım istiyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
motor manuel olarak turlatılıp daha sonra durduğu yer set edilecek bundan sonra makinadan amper ölçülüp amper artıkça ileri düştükçe geri dönecek set edilen değerin altına gelmeyecek ayrıca amper okuması kesildiğinde set edilen yere gelip duracak bu devre konusunda yardım istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…