STEP 7 V11, WinCC V11 ve StartDrive V11 Hakkında?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Paraya doyamadılar. Ama yapsın Siemens bi tane. Rusları da seviyorum Siemens nedeniyle.

Merhabalar,

Bu programlardan Step 7 v5.5 i yükledim işletim sistemim win 7 ultimate 32 bit, sorunsuz çalışıyor mu tam bilmiyorum test etme aşamasındayım. Şu an gördüğüm kadarıyla donanım güncelleştirmesi yapmama rağmen archive ve retrieve seçenekleri kapalı. 1. sorum bu seçenekleri nasıl aktif hale getirebilirm?

İkinci sorum Wincc pro V11.0 ı indirdim ama yükleyemedim. Bu bilgisayarımda haliyle wincc nin önceki sürümleri de mevcut değil. Ancak hata ekranı alıyorum. "Product is not compatible with an already installed product from another SIMATIC product: series: all provious versions of Wincc V7.0 SP3" şeklinde yüklemede gene ayarları geçince konfigürasyon bölümde uyarı geliyor, devam edemiyorum. Bu konuda fikri olan var mıdır?

Teşekkürler.
Adsız.jpg

Merhabalar,

Bu programlardan Step 7 v5.5 i yükledim işletim sistemim win 7 ultimate 32 bit, sorunsuz çalışıyor mu tam bilmiyorum test etme aşamasındayım. Şu an gördüğüm kadarıyla donanım güncelleştirmesi yapmama rağmen archive ve retrieve seçenekleri kapalı. 1. sorum bu seçenekleri nasıl aktif hale getirebilirm?

İkinci sorum Wincc pro V11.0 ı indirdim ama yükleyemedim. Bu bilgisayarımda haliyle wincc nin önceki sürümleri de mevcut değil. Ancak hata ekranı alıyorum. "Product is not compatible with an already installed product from another SIMATIC product: series: all provious versions of Wincc V7.0 SP3" şeklinde yüklemede gene ayarları geçince konfigürasyon bölümde uyarı geliyor, devam edemiyorum. Bu konuda fikri olan var mıdır?

Teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 10372

kayıt defterini temizlemeyi dene bazen işe yarıyor tavsiyem your uninstaller diye bir programın kayıt temizleyicisi var oldukça sağlam bi dene derim.

Verdiğiniz siteden Step 7 ve Wincc Demo videolarını gördüm fakata henüz indirme şansım olmadı. Umarım yeni software larda 64 bit yazılım desteği vardır.

Step 7 pro v11 i de indirip yükledim, wincc ile beraber yüklendi. Ama denemeye vaktim olmadı, step7 v5.5 ten daha farklı v11.

Kayıt defterini denedim olmadı. Dediğiniz programı indirdim ama wincc v11 pro yüklenmedi.

5.5 win7 de sorunsuz çalışıyor.

bende win7 ultimate yüklü. Step7 v5.5 2010 simotion scout ve step7 2011 tia portal sorunsuz çalışıyor.......

Arkadaşlar TIA portal V11 yükledim ama yükleyemiyorum bana yardımcı olurmusunuz? Sürekli kurmaya çalıştığımda bilgisayarı yeniden başlatın diyor acil yardım lütfen.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri