Staj Defteri - Tedaş (veya özelleşmiş benzeri bir kurum)

_ceryanci_

Üye
Arkadaşlar Tedaş ya da benzeri bir kurumun staj defterini arıyorum.. sitede aradım ama bütün linkler ölü maalesef.. yardımcı olabilcek biri var mı acaba :confused:

Ben bu olaya çok karşıyım bence bunu aramak da paylaşmak da doğru değil. Staj öğrenciler için çok önemli bir uygulama aşamasıdır. Teorik verilerin gerçek halini görebildiğiniz bir yerdir. Stajın yapılacağı yerde kendiside çok önemlidir ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Staj defteri de bir doktora tezi veya teknik yayın değildir. Önemli olan stajınızda neler yaptığınızı neleri gördüğünüz bunları öğrendiğiniz konulara ne kadar bağdaştırabildiğinizi öğretim elemanıza anlatmaktır. Staj defterinin ilk gününe işletmeye gittim tanışma işyerini gezdik. Son gününe de veda yemeği yedik yazsanız bile bu doğru bir defterdir.

Ben bu olaya çok karşıyım bence bunu aramak da paylaşmak da doğru değil. Staj öğrenciler için çok önemli bir uygulama aşamasıdır. Teorik verilerin gerçek halini görebildiğiniz bir yerdir. Stajın yapılacağı yerde kendiside çok önemlidir ve doğru bir şekilde yapılmalıdır. Staj defteri de bir doktora tezi veya teknik yayın değildir. Önemli olan stajınızda neler yaptığınızı neleri gördüğünüz bunları öğrendiğiniz konulara ne kadar bağdaştırabildiğinizi öğretim elemanıza anlatmaktır. Staj defterinin ilk gününe işletmeye gittim tanışma işyerini gezdik. Son gününe de veda yemeği yedik yazsanız bile bu doğru bir defterdir.

devlet dairelerinde pek öyle olmuyo staj işleri. İkinci sınıf adam gibi davranıyorlar ve çoğu personel staj işlerinden anlamıyor. Pratik çalışma belgemi zarflayın ben görmemem lazım dedim "koca" mühendis kıkırdamaya başladı. Sen düşün artık...

TEİAŞ var iş görür mü?

arkadaşlar hazırı bırakın bu staj birşeyler öğrenmek göörmek için göstermiyorlarsa sen isteyeceksin
bende staj yaptım ve defalarca şuraya dosyayı eklemek iki saniye sürer ama onun için ne kadar uykusuzu kaldığımı ne kadar emek çektiğimi vede iş yapabilmek için mühendisle araızalara gitmek istiğimi kiimse bilmez<
o yüzden bırakın şu işleri kendiniz yapın hazıra alışmayın bizim en büyük zaafımız bu
ülkemizin ilerlememesinin sebebbi bu
yatarak az iş çok para öyle dünya yok

arkadaşlar tedajda staj yaptım ama malasef hiç bir örnek falan bulamadım yardımcı olun lütfeeenn

arkadaşlar hazırı bırakın bu staj birşeyler öğrenmek göörmek için göstermiyorlarsa sen isteyeceksin
bende staj yaptım ve defalarca şuraya dosyayı eklemek iki saniye sürer ama onun için ne kadar uykusuzu kaldığımı ne kadar emek çektiğimi vede iş yapabilmek için mühendisle araızalara gitmek istiğimi kiimse bilmez<
o yüzden bırakın şu işleri kendiniz yapın hazıra alışmayın bizim en büyük zaafımız bu
ülkemizin ilerlememesinin sebebbi bu
yatarak az iş çok para öyle dünya yok

kerem_basol bu durumun söylediklerinizle ne alakası var acaba?? staj defteri yazmak için ne kadar uykusuz kaldığınızı anlatıyosunuz.. onun yerine mesleğinizle ilgili bişeyler öğrenmeye çalışsanız bu sizin için daha faydalı olmaz mıydı peki?? bence staj defteri doldurmak tamamiyle zaman kaybıdır!! dolayısıyla en kısa zamanda nasıl doldursam bu benim için kar gözüyle bakarım.. yaptıklarınız ve öğrendiklerinizdir size kar kalan yazdıklarınız ve okula bırakmak zorunda kaldığınız kağıt parçası değil..

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri