Son atılan mesaj içeriğini görme.

elek

Profesyonel Üye
İlk mesajın üzerine geldiğimizde mesajı okuyabiliyoruz.En azından ilk kısmını.
Son atılan mesajlarada böyle bir özellik eklenirse iyi olur diye düşünüyorum.
sağolun.

Öneriniz forum yönetimi tarafından değerlendirlecektir.

Benim önerimde konu hakkında içi boş/anlamsız/gereksiz türden yapılan açıklamarın silinerek konu hakkında bilgi arayanların amacına kolay ulşamasını sağlamak ve mesaj kirliliğini azaltmak. Bu temizleme işlemi gerçekleştikten sonrada moderatörlerin bu tip olaylara anlık müdahale ederek silmesi. Uzun sürecek zahmetli bir iş olacak belki ama her açıdan faydalı olacağına inanıyorum.
Önerime bu mesajın silinmeside dahildir :D

sn.Bigpasha

bahsettiğinz konu hakkında zaten kurallar var sadece teşekkür mesajı yazmak yasaktır veya anlasız mesaj biz yöneticiler forumu anlık olarak her konu ve mesaja bakarız gereksiz mesaj veya kurallara aykırı bir durum olduğunda müdehale ederiz ama taktir edersinizki sitemizin hareketi oldukca fazla ve bizlerde çalışan insanlarız bu tür durumlarda siz üyelerden de yarım alabiliriz
örneğin kurallara aykırı bir mesaj gördünüzde bunu medöratör bildir seceneğini kullanarak bize bildirirseniz bizim gözümüzden kacan konulara sayenizde görüp mudehale edebiliriz

Birde ilk mesajın üzerine gelince hani okuyoruz ya ama bir süre sonra o minik pencere kayboluyor. çoğu zaman okuyamadan kayboluyor. o bekleme süresini uzatmak mümkün mü ?
evet çok sofistike bir istek oldu ama pürüz bulamayınca böyle şeylerin üzerine takılıyorum.
ilgilenirseniz iyi olur..

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri