Somachine 4.3 indirme linki

merhabalar, ilk sorum olacak :)
staj yaptığım firma Schneider Electric markasının plc sini kullanıyor.Somachine 4.3 indirmem gerekiyor fakat indirecek bir kaynak bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
so machine 4.3 indirdim kurdum ama somachine configuration manager açılıyor ama hiçbir yeri tıklama yapamıyorum .seçenekler dondurulmuş olarak karşıma çıkıyor problem nedir.yardımcı olacak birisi var mı

Ekli dosyalar

• Untitled 1.doc
    124.5 KB · Görüntüleme: 14
programı tam kuramamışsın. kaldırıp yeniden yüklemeyi dene. Bu programın en son software i somachine v4.3 final olmalı.

Ekli dosyalar

• p4.PNG
    p4.PNG
    125.1 KB · Görüntüleme: 60
İyi günler somachine 4.3 lisanslı mıdır ya da ücretsiz mi sorduğum kişiler bi ücretsiz bide ücretli olduğunu söylediler tam çözüm bulamadım yazılım ücretsiz midir

İyi günler somachine 4.3 lisanslı mıdır ya da ücretsiz mi sorduğum kişiler bi ücretsiz bide ücretli olduğunu söylediler tam çözüm bulamadım yazılım ücretsiz midir
Schneider sistemine kayıt olarak yazılımı ücretsiz olarak lisanslayabiliyorsunuz ve kullanabiliyorsunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri