sis lambası için çakar devresi

canermetin

Üye
arkadaşlar aracımın arka tamponundaki sis lambasına bir çakar devresi bağlamak istiyorum ama forumda bulamadım yada yanlış aratıyorum görmüş olanlarınız varsa ferraride böyle bi sistem var bide f1 araçlarında fren lambalrında var bende sis lambasına takmayı düşünüyorum yardımcı olursanız teşekkür ederim.

devre olmassa hazırı nasıl temin edilir tam olarak adı nedir?

oto parçacılarından bir flaşör alarak istediğinizi yapabilirsiniz

Benim arabamda bu sistem var,geçenlerde bir arkadaşım videomu çekmiş,bak eğer istediğin buysa yardımcı olmaya çalışırım:D
Youtube linki;
YouTube - ferrari corvette m3 kapısma istanbul

Konuyla alakası yok ama
:( Bu kapışmayı yaptığınız yer İstanbul trafiği değil mi:?
yazık allah vere herhangi bir kaza olmamış.
Olası bir kazada hadi sizi boşverelim hızlıydı haketmiş deriz de ya kaza yaptığınız anda diğer araçtaki kişilerin ne suçu vardı:?
Lütfen DİKKAT
Trafikte güneydoğu'dakinden daha fazla insan kaybediyoruz.

Böyle bir sistem hazırlamanız için uğraşmanıza gerek yok.Hazır satılıyor kendi orjinal çakar ampülleriyle birlikte adaptörlü(yani bir çok seçenekli kullanabilirsiz ör. polis gibi) yanlış hatırlamıyorsam 40 TL olması lazımdı.

arkadaşlar aracımın arka tamponundaki sis lambasına bir çakar devresi bağlamak istiyorum ama forumda bulamadım yada yanlış aratıyorum görmüş olanlarınız varsa ferraride böyle bi sistem var bide f1 araçlarında fren lambalrında var bende sis lambasına takmayı düşünüyorum yardımcı olursanız teşekkür ederim.

devre olmassa hazırı nasıl temin edilir tam olarak adı nedir?

polislerde olan çakar devresinden bahsediyosun sanırım elimde çizimleri var isterssen msj at yardımcı olabilirm

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri