Sinyal Güçlendirici Aldım

Arkadaşlar selam

Uzun zamandır evimde Şebeke sorunu yaşıyorum. Araştırmalarım sonucu bulunduğum bölgedeki frekansa uygun bir repeater satın aldım aliexpress üzerinden.

Cihazın kurulumunu yaptım. Sorun şu ki;

Cihazın sinyali almasında ve taşımasında bir sorun yok. Telefonumu cihazın üzerine koyduğumda hiç kayıpsız sinyal alabiliyorum. Ama cihazdan 3 metre bile uzaklaşsam sinyal gidiyor telefonumda.

Yani sinyali almakta değil, cihazın anteni ile tekrar yaymakta sorun var. Cihaz sinyali alıp tekrarlıyor ama anteni mi güçsüz çıkış gücü mü az bilemiyorum. Sadece cihazın yanındayken sinyal veriyor.

Bu cihazın yakalayıp eve kadar taşıdığı sinyali tekrar güçlü bir şekilde yayınlamak istiyorum. Cihaz da bunu vaad ediyor aslında. Ama ywtersiz kalıyor.

Umarım anlatabilmişimdir.

Bu sinyali nasıl güçlü şekilde yayınlayabilirim?

güzel insan sen çok güzel anlattın; anlattın da biz az anladık, en azından ben. hani bir görseli olsa, linki filan değil mi? biz de özelliklerine bakarız kurulumunu inceleriz, cihaz hakkında ve kurulum hakkında anten yorum yapabiliriz. anteni değiştir diyeceğim ama ne antenin özelliğini ne de cihazın özelliğini biliyorum. biraz daha ayrıntı lütfen

güzel insan sen çok güzel anlattın; anlattın da biz az anladık, en azından ben. hani bir görseli olsa, linki filan değil mi? biz de özelliklerine bakarız kurulumunu inceleriz, cihaz hakkında ve kurulum hakkında anten yorum yapabiliriz. anteni değiştir diyeceğim ama ne antenin özelliğini ne de cihazın özelliğini biliyorum. biraz daha ayrıntı lütfen
Haklısın, bir hukukçu, kontrol kalemini ancak bu kadar tutabiliyor sanırım :))

Cihaz bunun aynısı

https://www.amazon.com.tr/dp/B08D8J...t_i_SSVYCCZFTRARSDR5X1NT?_encoding=UTF8&psc=1

Kurulumu yaptım sinyali eve getirebiliyorum. Cihazın üstüne koyduğumda telefonumu bir sorun yok. Ama verici anten çok verimsiz. 3 metre maks.

Haklısın, bir hukukçu, kontrol kalemini ancak bu kadar tutabiliyor sanırım :))

Cihaz bunun aynısı

https://www.amazon.com.tr/dp/B08D8J...t_i_SSVYCCZFTRARSDR5X1NT?_encoding=UTF8&psc=1

Kurulumu yaptım sinyali eve getirebiliyorum. Cihazın üstüne koyduğumda telefonumu bir sorun yok. Ama verici anten çok verimsiz. 3 metre maks.
estağfurullah, sizi küçümsemek için söylemedim, "yaratıcı kullanmasını istemediği yetenekleri insanlara vermez" sizin sanatınız hitabet ve okumak üzerine.eski eşim avukattı oradan biliyorum. ayrıca el becerisi ayrı bir olaydır. sanırım iç antende bir sorun var, ölçü aletiniz varsa anteni ve çıkışı kontrol etmeniz gerekir

Benzer ürün herhalde . 3G 2100 MHz Cep Telefonu

https://www.amazon.com.tr/conpoir-Telefonu-Güçlendirici-Tekrarlayıcı-Amplifikatör/dp/B097T5BS5S?th=1

Kaliteli malzemeden yapılmış, pratik, kurulumu ve kullanımı kolay, geniş uygulama aralığı, uzun ömürlüdür.
Özellikleri:
Sinyal alımını görüntülemek için LCD ekran işlevi.
Konferans salonları, oteller ve büyük binalar gibi çeşitli iç mekanlarda kör nokta sinyal amplifikasyonu için uygundur.
Baz istasyonu sinyalinin kapsama alanını genişletin.
Cep telefonu sinyalleri gönderme ve alma kapsamını iyileştirin.
Cep telefonunun insan vücuduna radyasyonunu azaltın.
Cep telefonu pilinin süresini ve ömrünü uzatın.
Kolay kurulum, çevre dostu, küçük boyutlu, özel uygulama durumlarına göre esnek yapılandırma.
Tam çift yönlü çalışma, yukarı bağlantı ve aşağı bağlantı arasında yüksek izolasyon, birbirini etkilemez.
Çağrı süreci düzgün, sıkışmamış, kesintiye uğramamış, iş verimliliğini artırmıştır.
Yüksek binaların, asansörlerin, ofis binalarının, bodrumların, KTV'nin, yatların, kentsel köylerin, tünellerin, uzak dağlık alanların vb.Gibi zayıf iç mekan sinyali olan ve sinyali olmayan tüm alanlara uygulanabilir.
Özellikler:
Malzeme: metal
Renk: altın, gümüş (isteğe bağlı)
Frekans aralığı:
Uplink: 1920-1980MHz
Downlink: 2110-2170MHz
Kazanç: 65dB
Çıkış gücü: 18dBm
Konektör tipi: N dişi
Kapsama alanı: engelsiz yaklaşık 100-200 m2 (alan durumuna ve anten kazancına bağlıdır)
Dış anten: 13dBi kazanç
Kapalı anten: 3dBi kazancı
Paket büyüklüğü: 480 * 145 * 75mm / 18.9 * 5.7 * 3.0in
Paket ağırlığı: 1400g / 3.1lb
Not:
Lütfen satın alırken yerel frekans bandını onaylayın.

Paket listesi:
1 * 3G 2100MHz Güçlendirici
1 * Açık Anten
1 * Kapalı Anten
1 * 10 Metre Kablo
1 * Güç Kaynağı
1 * Kullanım Kılavuzu

Benzer ürün herhalde . 3G 2100 MHz Cep Telefonu

https://www.amazon.com.tr/conpoir-Telefonu-Güçlendirici-Tekrarlayıcı-Amplifikatör/dp/B097T5BS5S?th=1

Kaliteli malzemeden yapılmış, pratik, kurulumu ve kullanımı kolay, geniş uygulama aralığı, uzun ömürlüdür.
Özellikleri:
Sinyal alımını görüntülemek için LCD ekran işlevi.
Konferans salonları, oteller ve büyük binalar gibi çeşitli iç mekanlarda kör nokta sinyal amplifikasyonu için uygundur.
Baz istasyonu sinyalinin kapsama alanını genişletin.
Cep telefonu sinyalleri gönderme ve alma kapsamını iyileştirin.
Cep telefonunun insan vücuduna radyasyonunu azaltın.
Cep telefonu pilinin süresini ve ömrünü uzatın.
Kolay kurulum, çevre dostu, küçük boyutlu, özel uygulama durumlarına göre esnek yapılandırma.
Tam çift yönlü çalışma, yukarı bağlantı ve aşağı bağlantı arasında yüksek izolasyon, birbirini etkilemez.
Çağrı süreci düzgün, sıkışmamış, kesintiye uğramamış, iş verimliliğini artırmıştır.
Yüksek binaların, asansörlerin, ofis binalarının, bodrumların, KTV'nin, yatların, kentsel köylerin, tünellerin, uzak dağlık alanların vb.Gibi zayıf iç mekan sinyali olan ve sinyali olmayan tüm alanlara uygulanabilir.
Özellikler:
Malzeme: metal
Renk: altın, gümüş (isteğe bağlı)
Frekans aralığı:
Uplink: 1920-1980MHz
Downlink: 2110-2170MHz
Kazanç: 65dB
Çıkış gücü: 18dBm
Konektör tipi: N dişi
Kapsama alanı: engelsiz yaklaşık 100-200 m2 (alan durumuna ve anten kazancına bağlıdır)
Dış anten: 13dBi kazanç
Kapalı anten: 3dBi kazancı
Paket büyüklüğü: 480 * 145 * 75mm / 18.9 * 5.7 * 3.0in
Paket ağırlığı: 1400g / 3.1lb
Not:
Lütfen satın alırken yerel frekans bandını onaylayın.

Paket listesi:
1 * 3G 2100MHz Güçlendirici
1 * Açık Anten
1 * Kapalı Anten
1 * 10 Metre Kablo
1 * Güç Kaynağı
1 * Kullanım Kılavuzu
Evet aynı ürün.

Evet aynı ürün.

Bu ürüne baktım .

https://www.amazon.com/Lintratek-21...-Amplifier/dp/B07V3RGPQT?th=1#customerReviews

Yorumda

Ailemin Fildişi Sahili'ndeki köylerinde ciddi bir sinyal sorunu var. Telefona fiziksel olarak kabloyla bağlanan bir anten kullanıyorlardı. Bu güçlendiriciyi aldım ve onlara gönderdim. Kurduktan sonra beş çubuk ve 3G sinyali aldılar. Artık internete girebiliyorlar. Neredeyse her gün WhatsApp üzerinden iletişim kuruyoruz. Kapsama alanı yaklaşık 10 metre yarıçapındadır. Artık her gün konuşabildiğimiz için mutluyum.
Kargo ücretsiz ve hızlı.

default._CR0,0,1024,1024_SX48_.jpg

Jarra
5.0 out of 5 stars IT DOES WHAT IT'S SUPPOSED TO DO (Good Product)
Reviewed in the United States on November 10, 2020

Color: 900/1800/2100MHzVerified Purchase
My parents have a serious signal problem in their village in Ivory Coast. They were using an antenna that was linked physically to the phone by cable. I bought this booster and sent it to them. After they installed it, they got five bars and 3G signal. They are able to access the internet now. We communicate on WhatsApp almost everyday. The coverage area is about 10 meters radius. I am happy that we are able to talk daily now.
The shipping is free and fast.

Bu ürüne baktım .

https://www.amazon.com/Lintratek-21...-Amplifier/dp/B07V3RGPQT?th=1#customerReviews

Yorumda

Ailemin Fildişi Sahili'ndeki köylerinde ciddi bir sinyal sorunu var. Telefona fiziksel olarak kabloyla bağlanan bir anten kullanıyorlardı. Bu güçlendiriciyi aldım ve onlara gönderdim. Kurduktan sonra beş çubuk ve 3G sinyali aldılar. Artık internete girebiliyorlar. Neredeyse her gün WhatsApp üzerinden iletişim kuruyoruz. Kapsama alanı yaklaşık 10 metre yarıçapındadır. Artık her gün konuşabildiğimiz için mutluyum.
Kargo ücretsiz ve hızlı.

Ekli dosyayı görüntüle 83565
Jarra
5.0 out of 5 stars IT DOES WHAT IT'S SUPPOSED TO DO (Good Product)
Reviewed in the United States on November 10, 2020

Color: 900/1800/2100MHzVerified Purchase
My parents have a serious signal problem in their village in Ivory Coast. They were using an antenna that was linked physically to the phone by cable. I bought this booster and sent it to them. After they installed it, they got five bars and 3G signal. They are able to access the internet now. We communicate on WhatsApp almost everyday. The coverage area is about 10 meters radius. I am happy that we are able to talk daily now.
The shipping is free
Teşekkürler aradığım cevap.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri