silinmeyen dosya

dupisk

Profesyonel Üye
arkadaşlar resimdeki s7 200 dosyasını bir türlü silemedim

ultimate kurulurken olşturulmuş bir dosya.fazla takıntı yapma dursun orda rahatsızlık vermez.Bende de vardı bu tür bir klasör bir zaman sonra gitti ya ben sildim yada bir şekilde güncellemeyle kalktı.Ama zararı olacak bir şey değil kanaatindeyim.

görev yöneticisinden programın çalışıp çalışmadığını kontrol edin çalışıyorsa sayet sonlandırdıktan sonra silmeyi deneyin gene olmassa güvenli kiple yada bir portatif linux cdsiyle açıp istediğiniz dosyayı silebilirsiniz şayet ben öyle yapıyorum

Evet linux önerilir.Eğer linux görmezse Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Aygıtlar ve Yazıcılar yolu ile uygulamayı görme şansın olabilir.oradanda silebilrisin

Bir dosyayı silmek için sistem mi değiştirsin yani ?...
Muhtemelen o dosyanın içerisindeki varsa başka dosyalarında içerisindeki bir uygulama çalışıyordur.
İçten dışa doğru denerken silinmeyeni bulabilir ve ne olduğuna bakabilir.
Acemi olup değerlendiremeyen , ücretsiz - Türkçe - küçük bir program " unlocker " kurar.
Böyle silinmeyen dosyaların üzerine sağ tık / unlocker tıklarsanız , küçük pencere açılır , bütün kilitleri aç tıklarsınız ve sonra sil dersiniz.
Nadiren bazı dosyalar hala silinemez , aynı işlemleri tekrarlayın , bu sefer daha küçük bir pencere açılır ve yapılacak işlemi sorar .
Sil derseniz ya sileler ya da silemezse bu dosya ilk yeniden başlatmada silinecektir der , onaylar çıkarsınız...

ismi değiştir sil olmadı guvenli modda sil olmadıysa yine çeşitli programlar kullan. insan takıyor bazen

Forum istatistikleri

Konular
128,388
Kullanıcılar
450,273
Son üye
rawengineer

Yeni konular

Geri