sigortalı sıra klemensi

zapotek

Üye
merhaba;

arkadaşlar ben araştırdım bulamadım. Cam sigortalı sıra klemensi arıyorum. Marka bilen varsa sevinirim. Bunu floresan lambada kullanacağım. bu tip floresan lamba üretenler var fakat ben mevcut lambaları kullanmak istiyorum.

İyi çalışmalar...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Buyrun: http://www.klemsan.com.tr/product/Index/tr-TR/3130/

307_259-290-PYK_4_SLD.png

cevabınız için sağolun fakat bu sıra klemensi değil ray klemensi.

ben sizin ne demek istediğinizi anladım fakat tam olmasada buldum vaktim olmadığı için fazla bakınamadım ama siz yinede
::: Else Elektrik :::
Cooper Bussmann ® - Cooper Bussmann Home
bu adresleri inceleyin yetkililerine sorun sizin dediğiniz ürün var ise kesin bunlarda bulabilirsiniz ben kendimce işinizi görebilcek ürün datasheetini yolluyorum umarım faydalı olur

Ekli dosyalar

• 6377b0fb-61a3-4aca-bc10-b3c8ed6441bb.pdf
    266.8 KB · Görüntüleme: 38
Kardeş Sanırım Senin işini Oto Elektrik Tesisatlarında Kullanılan (Örneğin Teyp bağlantısında var) Siğorta görür gibi, Oto Yedek parçacılarında bulabilirsin.

merhaba.
yardımlarınız için sağolun. verdiğiniz adresleri inceleyeceğim. oto elektriğinde kullanılanlara da bakacağım. aşağıda bulduğum ürün de işimi görecek sanırım. normal sıra klemensine bağlarsam aynı işi görür diye düşünüyorum.

iyi çalışmalar...

marintekstore.com: Sigorta Yuvaları

arkadaşım aradığın klemens bu markada var baksan iyi olur
SİGORTA TUTUCULU KLEMENSLER
ürün kodu = TYPE 1003 Si
kataloğunu indir orda var

teşekkürler. tam da aradığım buydu.

Sayın zapotek Türkiyede buldunuz mu acaba?Almanlarda var hep, yurdumuz esnafıda sebeplensin.

Forum istatistikleri

Konular
128,251
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri