Sigma inverter 12000 e11 arıza kodu

soral1907

Üye
Merhaba sigma 12000 inverter klimam var fakat E11 hata kodu veriyor ne olduğunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba sigma 12000 inverter klimam var fakat E11 hata kodu veriyor ne olduğunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Ben en iyisi kendim yazayım soruma cevabı, 11Gaz eksik yada voltaj düşük anlamına geliyormuş

Fakat bizim klima E17 arızası veriyormuş buda dış modül arızası anlamına geliyor.

Ben en iyisi kendim yazayım soruma cevabı, 11Gaz eksik yada voltaj düşük anlamına geliyormuş

Fakat bizim klima E17 arızası veriyormuş buda dış modül arızası anlamına geliyor.

hata kodları elıme yenı gectı E 11 hata kodu anlamı step motor arızası E 17 hata kodu 12000 ınvertırda yok arkadasım dıs unıte hata kodlarıda F kodlamasıyla baslıyo bence bu ıste bı yanlıslık var tam model yazarsan ona gore bakarız cunkı 9 ve 12 bın arıza kodlarıyla 18 22 hata kodları farklılık gosterıyor

yazdıgın kodlarla senın dedıgın arızalar eslesmıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri