Process Diagnostics Konfigurasyon Yazilimi icin service packler..

S7-PDIAG V5.3 Service Pack 1 .... Download

S7-PDIAG V5.3 Service Pack 2 .... Download

S7-PDIAG V5.3 Service Pack 3 .... Download

------------------------------------------
Dokumanlar {Ingilizce}

S7-300 ve S7-400 için S7-PDIAG .... Download

S7-PDIAG ve Proagent Ile Ilk Adim.... Download

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ya kuramadım dostum bunu benya yardımcı olurmusun

ya arkadaşım paylaşım için sağolda ben microwin 4.0 ı indirdim ama kuramıorum yardımcı olabilirmisin..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Burda yayinlananlar sadece service pack ler..Bunlari kurabilmen icin MicroWin 4.0 programinin bilgisayarinda kurulu olmasi gerekir. Eger microWin 4.0 programini kuramiyorsan var olan hatayi yazarsan yardimci olabiliriz. Kolay gelsin..

arkadaşım bu servis peklri yüklerken nasıl bir yol uygulayacagız
direkt olarak kurulummu yapacagız yoksa mikrowin klasörünemi kuracagız
yardımcı olursan memnun olurum teşekkürler
belki bu sana garip bi soru olarak gelebilir acemiyim yeni yeni başladım
Arkadaslar Microwin icin yeni Bir Baslik Acma Gereksinimi Duymadim... Insallah Arayan Arkadaslar Buradan Ulasabilirler..

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP1.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP2.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP3.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP4.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP5.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP6.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP7.... Download

ben onca ugraşmama ragmen kuramadım bunları
yardımcı olursanız sevinirim.
şöyle bir uyarı alıyorum.
In order to install STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP5,you must first uninstall STEP 7-Micro/WIN V4.0 from add/remove programs.after completing the uninstallation,restart this setup. this setup will now exit.

programı yeniden kurdum defalarca olmuyor

kullandıgım program STEP 7- Micro/WIN V4.0 v 4.0.0.81
yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaslar Microwin icin yeni Bir Baslik Acma Gereksinimi Duymadim... Insallah Arayan Arkadaslar Buradan Ulasabilirler..

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP1.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP2.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP3.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP4.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP5.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP6.... Download

STEP 7-Micro/WIN V4.0 SP7.... Download

Oncelikle islerimin yogunlugundan dolayi cevabim gec oldugu icin kusura bakmayin... Simdi adim adim MicroWin4.0 icin service pack kurma islemini yapalim.

1. Oncelikle en son service pack olan SP7 yi indirelim.
2. Indirdigimiz zip dosyasini herhangi bir klasore cikaralim
3. MicroWIN klasoru icerisinde calistirilabilir bir dosya olan "Rejoin.but " isimli dosyayi calistirarak "STEP7-MicroWIN_V40_SP7 exe " isimli dosyayi olustururuz.
4. Sonraki asama da bilgisayarimizda kurulu olan MicroWin 4.0 surumunu Kaldiralim. (Denetim Masasi - Program Ekle Kaldir)
5. Bilgisayari yeniden baslat.
6. Onceden olusturdugumuz "STEP7-MicroWIN_V40_SP7 exe" dosyamizi cift tiklayip calistirarak gerekli adimlarda ileri (next) diyerek normal kurulum islemimizi yapariz. Artik MicroWin 4.0.7.10 bilgisayarimiza kurulmus olur.

Umarim faydali olur. Yinede takildiginiz noktalar olursa yazabilirsiniz... Kolay Gelsin..

arkadaşım vermiş oldugun bilgilerle yaptım teşekkür ederim.allah razı olsun

dreamcoder allah senden razı olsun iyi sömürdük :))

saol.. microwin 4.0 sistem den kalkmıyor .. tekrar yükleyince de kaldırılmadı diyor???
nedendir bilinmez??? saol..

saol.. microwin 4.0 sistem den kalkmıyor .. tekrar yükleyince de kaldırılmadı diyor???
nedendir bilinmez??? saol..

Selamlar

Eger sistemden kaldirmakla ilgili bir sorun yasiyorsan Your Uninstaller diye bir program var.Kaldirilamayan programlar icin iyi bir cözüm bu program. 2009 versiyonu ciktimi bilmiyorum ancak asagidaki linkte Your Uninstaller 2008 i indirebilirsin..

Kolay gelsin...

Download

Forum istatistikleri

Konular
128,558
Kullanıcılar
450,556
Son üye
ewrg

Yeni konular

Geri