sick astronot kafa tipi alan sensörü

arkadaşlar sickin bu tip sensörleriyle ilgili bilgisi veya dökümanı olan varmı acaba çok aradım internette ama hep ingilizce dökümanlar var hiçbir fikri olan var mı acaba ?

Problemin nedir bilmiyorum ama ona genel de yazılım üzerinden ayar yapılıyor...Bağlanıyorsun RS-232 üzerinden gerekli tüm ayarları yapıyorsun...Bağlantı kablosuda özel bir kablo...Konfigürasyon yazılımının ismi CDS

sn. ibrahim coşkun teşekkürler aslında problemim demeyelimde ben teknikerim bir mühendisle çalışıyorum bu konu üzerinde yazılım kısmına o bakıyor ben genel olarak çalışma prensibini koşullarını özelliklerini falan mrak ettim aslında.. yinede çok teşekkürler

arkadaşlar sickin bu tip sensörleriyle ilgili bilgisi veya dökümanı olan varmı acaba çok aradım internette ama hep ingilizce dökümanlar var hiçbir fikri olan var mı acaba ?

Hangi tip ürün için döküman gerekli, kodu filan varmı. alan tarayıcılarda bile 20 nin üzerinde model var.

pls101-312-sick-new-1.jpg

sn. fatax ürün bu kodunu bilmiyorum...

sn. fatax ürün bu kodunu bilmiyorum...

Bu ürünün kodu PLS, güvenlik alan tarayıcısı. Atrık üretimden kalmış olup, yeni modelleri mevcuttur. yeni modelleride mesafeye bağlı olarak ürün kodu s3000 dir. Bunu SICK e gönderirsen hemen ilgilenirler. Adres: Bayraktar Bulvarı NO:23 Şerifali, Y.Dudullu, Ümraniye İstanbul. 216 528 50 00 İmes Sanayi sitesinin, E kapısının karşı tarafında kalıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri